Velosports: startē MTB maratonā

Loreta Jargane

2013. gada 30. jūlijs 17:56

112

Smiltenē aizvadīts jau ceturtais "Vivus.lv" MTB kalnu divriteņu maratona posms, kur iepriekšējo posmu līderi un dalībnieki īpaši augsti novērtēja vietējo entuziastu Brakovsku ģimenes sagatavoto trasi, kas tika speciāli veidota šīm sacensībām.

No mūsu sportistiem sieviešu grupā (45 gadi) 1.vietu izcīnīja Anita Muižniece. Jauniešu grupā 6.vietā ierindojās Alise Kazaine. Vīru grupā 54 kilometru distancē 1.vietā nemainīgi ierindojās Oskars Muižnieks, bet distanču kopvērtējumā viņš ieguva 6.vietu. 16.vietā finišēja Reinis Markss. Junioru grupā 2.vietu izcīnīja Rolands Zarītis. Vīru grupā (40 gadi) 54 kilometru distancē 27.vietā ierindojās Mairis Levans. Vīru grupā (50 gadi) 2.vietu izcīnīja Viesturs Kazainis.

O.Muižnieks uzsver, ka Smiltenes posmā viss bijis noorganizēts labā līmenī, kā arī trase bijusi ļoti interesanta un sarežģīta.

"Ar rezultātu esmu apmierināts, lai gan šībrīža sportiskā sagatavotība neliegtu man pacīnīties par augstāku vietu. Nākamais posms būs Baldonē, kur ir sarežģīts reljefs. Uz turieni noteikti braukšu ar augstākiem mērķiem," viņš saka.