Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Aicina piedalīties fotokonkursā "Alūksnes skaistākā zivs"

Tamāra Ulase

2015. gada 17. septembris 16:15

1237

Alūksnes novada pašvaldības aģentūra ALJA sadarbībā ar eboat.lv veikalu mūsdienīgai makšķerēšanai izsludina fotokonkursu "Alūksnes skaistākā zivs". Par to informē Alūksnes novada pašvaldības aģentūras "ALJA" direktors Māris Lietuvietis.

Viņš stāsta, ka fotokonkursā var piedalīties ikviens makšķernieks, kurš dodas makšķerēt Alūksnes ezerā, ir noķēris kādu skaistu zivi un to iemūžinājis. "Fotogrāfijā jābūt redzamam makšķerniekam, Alūksnes ezerā noķertajai zivij un derīgai Alūksnes ezera makšķerēšanas licencei. Lai pieteiktu savu dalību konkursā, makšķerniekam fotogrāfija jāiesūta elektroniski uz alja@aluksne.lv līdz šā gada 13.decembrim. Iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas www.aluksnesezers.lv galerijā Konkurss," norāda M.Lietuvietis.

Fotokonkursa uzvarētāju noteiks paši makšķernieki un mājaslapas apmeklētāji, balsojot par publicētajām bildēm laika posmā no 14. līdz 31.decembrim. Visvairāk balsu ieguvušās bildes autors un attiecīgi fotokonkursa uzvarētājs tiks paziņots 2016.gada 15.janvārī www.aluksnesezers.lv mājaslapā.

Aģentūras "Alja" direktors atklāj, ka galvenā balva būs Shimano Sport Camera. "Maza, viegla kamera, ar kuru uzvarētājs turpmāk varēs iemūžināt savus copes mirkļus gan virs, gan arī zem ūdens!" piebilst M.Lietuvietis.

 

Kategorijas