Basketbols: izcīna pirmo uzvaru

Didzis Bauers

2015. gada 20. oktobris 11:13

4131

Pagājušajās brīvdienās Alūksnē otro sezonas spēli aizvadīja basketbola klubs “BJSS Alūksne”.

Šoreiz alūksnieši spēlēja daudz labāk, kā pirmajā spēlē un svinēja uzvaru pār “BJSS Madona” ar rezultātu 70 : 61 (24: 14, 13:18, 18:10, 15:19).

Mūsējie iesāka lieliski un ātri izvirzījās vadībā, bet pirmā puslaika beigās sāka spēlēt brīvāk un pretinieks uzreiz izlīdzināja spēles gaitu. Otro puslaiku mūsējiem uzsāka agresīvāk un izdevās atrauties no pretinieka. Pēdējā ceturtdaļā pretinieki centās lauzt spēles gaitu, bet mūsējie nospēlēja aukstasinīgāk un neizlaida uzvaru no rokām. Lielisku spēli aizvadīja Valters Šelders gūstot 22 punktus un izcīnot 13 bumbas zem groziem. Jānis Kliests izdalīja 8 rezultatīvas piespēles.