Orientēšanās: piedalās Ainas un Jāņa Vējiņu piemiņai veltītajās sacensībās

Tamāra Ulase

2015. gada 21. oktobris 09:54

557

Komanda no Apes 202.jaunsargu vienības piedalījās Ainas un Jāņa Vējiņu piemiņai veltītajās jaunsargu orientēšanās sacensībās, kas notika Balvos. Tajās piedalījās vairāk nekā 200 jaunsargu no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.  Par to Apes novada pašvaldības mājaslapā informē Juris Ozoliņš.

Apes 202. jaunsargu vienību pārstāvēja Austris Kalniņš, Uvis Sproģis, Reinis Rubins, Artis, Valdemārs Timofejevi, Jolanta Cekule, Diāna Vorohta, Dina Pētersone, Agija Pētersone, Kristaps Jakovļevs, Annija Darta Kampe, Aurēlija Volte un Maruta Ādmine.

Vienības dalībnieki otrā novada komandas sastāvā šogad komandu vērtējumā uzvarēja. Individuāli augstākos panākumus guva Reinis Rubins un Austris Kalniņš, kuri savās vecuma grupās izcīnīja sudraba medaļas .

Open grupā uzvarēja Gaujienas orientieristu treneris Raivis Kalniņš. Pārējie komandas dalībnieki ierindojās savās vecumā grupās no 8. līdz 12. vietai apmēram 20 dalībnieku konkurencē katrā vecuma grupā.