Džudo: sacensībās - labi rezultāti

Diāna Lozko

2015. gada 23. oktobris 11:50

747

Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti oktobrī Ādažos aizvadījuši divas sacensības un jau nākamajā nedēļā plāno doties uz Latvijas čempionātu komandu cīņās U-14 un U-16 vecuma grupās zēniem.

Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas džudo treneris Aivars Mālnieks informē, ka augustā parasti notiek džudo treniņu nometne un jau septembrī džudisti var sākt startēt un sevi pierādīt dažādās sacensībās.

Pirmās sacensības notika Narvā, Igaunijā, bet 17.oktobrī Ādažos noritēja Latvijas meistarsacīkstes meitenēm U-14 un U-16 vecuma grupās. U-14 vecuma grupā svara kategorijā +52 kilogrami 2.vietu izcīnīja Patrīcija Marķitāne. U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 52 kilogramiem 3.vietu ieguva Monta Melzoba.

Šajā pašā dienā Ādažos sākās arī starptautiskais džudo turnīrs “Zelta rudens 2015”. U-14 vecuma grupā zēniem svara kategorijā līdz 38 kilogramiem 7.vietu ieguva Roberts Javorskis, svara kategorijā līdz 50 kilogramiem 3.vietu izcīnīja Elvis Kārkliņš, 55.kilogramu svara kategorijā 3.vietu izcīnīja Māris Sedlenieks. U-16 vecuma grupā zēniem svara kategorijā līdz 46 kilogramiem 3.vietu izcīnīja Aigars Bundzens, bet svara kategorijā līdz 81.kilogramam 3.vietu izcīnīja Artūrs Rainiks.

Nākamajā dienā cīņas turpinājās U-10 vecuma grupas zēniem, U-12 vecuma grupa zēniem un U-14 vecuma grupas meitenēm. U-10 vecuma grupā zēniem svara kategorijā līdz 29 kilogramiem 2.vietu ieguva Martins Līvs, svara kategorijā līdz 29.kilogramiem 3.vietu izcīnīja Raitis Rinaldo Čavars. U-12 vecuma grupā zēniem svara kategorijā līdz 35 kilogramiem 5.vietu ieguva Roberts Purs. U-14 vecuma grupā meitenēm 1.vietu svara kategorijā līdz 32 kilogramiem izcīnīja Keita Līdace-Dobroļubova. Sestdien sacensībās startēja A.Mālnieka audzēkņi, bet svētdien trenera Ričarda Augstkalna audzēkņi.