Cīņas basketbola laukumos

Didzis Bauers

2015. gada 6. novembris 14:38

283

Nedēļas nogalē kārtējo sezonas spēli aizvadīja basketbola klubs “BJSS Alūksne” un sākās Apes novada čempionāts basketbolā.

Turpina uzvaru sēriju
“BJSS Alūksne” turpina uzvaru sēriju un šoreiz pieveica “BK Krāslava” ar rezultātu  75:71 (22:16, 18:19, 17:9, 18:27). Mūsējie labi iesāka spēli un turēja pirmajā puslaikā pretiniekus pāris grozu attālumā. Vislabāk mūsējiem izdevās nospēlēt trešajā ceturtdaļā, kurā guva 10 bezatbildes punktus. Pēdējā ceturtdaļā viesi bija ļoti aktīvi un centās glābt spēli ar aktīvu segšanu visā laukumā, bet mūsējie izturēja un svinēja diezgan nervozu uzvaru.

Rezultatīvākais alūksniešu rindās bija Rūdolfs Sviklis ar gūtajiem 19 punktiem. Jānis Kliests izcīnīja 10 bumbas zem groziem un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles.

Pašreiz alūksnieši kopvērtējuma tabulā dala 1.-3.vietu ar izcīnītām četrām uzvarām piecās spēlēs. Nākamā spēle paredzēta rītdien Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē pulksten 20.00 ar komandu “Dārznieks/Cēsu sporta skola”.

Piedalās sešas komandas
Šogad Apes novada čempionātā basketbolā piedalās sešas komandas, kas izspēlēs divu apļu spēles piecos sabraukumos. Pēdējā spēļu diena paredzēta 29.novembrī, kad notiks arī apbalvošana.

Pagājušās nedēļas nogalē aizvadītas sešas spēles: ACK „Būve” Alūksne - „Alsviķi/Pētera gateris”- 65:40 (labākie punktu guvēji: R.Burkovskis un R.Stahovskis - pa 9, J.Kivriņš - 8, R.Tišanovs - 7 ; R.Jansons - 20, M.Kuzņecovs – 10); „Trapene”- „Grundzāle” - 39:34 (M.Mežulis - 10, A.Žagars, E.Gailītis – pa 8,  S.Rullīts - 14, N.Guoģis – 11); „Apiņi” Ape - „Virsaitis” Ape  - 53:35 (K.Liberts - 22, R.Lielgalvis – 10, A.Puzulis - 14, M.Celms – 7); „Grundzāle” – ACK „Būve” Alūksne – 42:49 (S.Rullīts - 15, N.Guoģis - 13, T.Roziņš - 9, R.Stahovskis – 7); „Alsviķi/Pētera gateris” - „Apiņi” Ape – 51:55 (R.Jansons - 16, R.Avots – 15, A.Šelders - 17, V.Šelders – 11); „Trapene”-  „Virsaitis” Ape - 63:33 (M.Mežulis - 19, J.Žagars - 12, U.Slapjums – 10, A.Puzulis un R.Semjonovs – 8).

Nākamais sabraukums paredzēts rīt, 7.novembrī: pulksten 10.00 spēlēs „Apiņi” Ape ar „Grundzāli”; 11.20 - „Trapene”  - ACK”Būve” Alūksne; 12.40 - „Alsviķi/Pētera gateris” - „Virsaitis” Ape; 14.00 - „Apiņi” Ape - ACK”Būve” Alūksne; 15.20 -  „Grundzāle” - „Virsaitis” Ape; 16.40 -  “Trapene”- „ Alsviķi”.