Basketbols: uzvar grūtā spēlē

Didzis Bauers

2015. gada 27. novembris 13:03

440

Pagājušās nedēļas nogalē kārtējo sezonas spēli aizvadīja basketbola klubs “BJSS Alūksne”.

Nedēļas nogalē Alūksnē kārtējo sezonas spēli aizvadīja basketbola klubs “BJSS Alūksne”. Ļoti grūtā spēlē izcīnīta uzvara pār “SK Rūjiena” 83:75 (20:23, 22:15, 22:21, 19:16.). Spēles sākumā labāk nospēlēja viesi un izvirzījās vadībā. Mūsējie pamodās otrajā ceturtdaļā un izlīdzināja spēli, izvirzījās vadībā. Tālāk spēle ritēja vienlīdzīgi, un tikai spēles pēdējā ceturtdaļā mūsējiem izdevās nospēlēt bez lielām kļūdām. Ar skaistiem, rezultatīviem uzbrukumiem “BJSS Alūksne” nodrošināja uzvaru.

Šoreiz izcēlās Klāvs Bērziņš ar 20 gūtajiem punktiem, Jānis Kliests ar 14 bumbām zem groziem, Valters Šelders ar 11 piespēlēm.

Šodien, 27.novembrī, alūksniešiem paredzēta spēle izbraukumā ar komandu “Saulkrasti”.