Basketbols: Spēlēs - mainīgas sekmes

Didzis Bauers

2016. gada 15. janvāris 09:09

107

Nedēļas nogalē “BJSS Alūksne” aizvadīja divas spēles: piektdien uzņēma “BJBS Rīga”, bet sestdien komandu “Saulkrasti”.
Piektdienas vakarā sacensībā ar “BJBS Rīga” izcīnīta pārliecinoša uzvara ar rezultātu 94:63 (19:17, 30:25, 19:10, 26:11). Spēle iesākās ar nelielu aizkavēšanos, jo bija “pazudusi” elektrība. Pirmās divas ceturtdaļas komandas aizvadīja vienlīdzīgi, pat ar mazu rīdzinieku pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā mūsējie nospēlēja daudz nosvērtāk un pārdomātāk, kas ļāva izvirzīties nopietnākā vadībā. Spēles izskaņā komandas centram Jānim Kivriņam izdevās lieliski nospēlēt aizsardzībā un tikpat lieliski bumbas triecieni no augšas. Viņš bija arī rezultatīvākais spēlētājs komandā: 21 punkts un 12 atlēcošās bumbas. Arī Jānis Kliests deva lielu ieguldījumu uzvarā, gūstot 16 punktus un izdalot 11 rezultatīvas piespēles.

Sestdien mūsējie uzņēma komandu “Saulkrasti”. Šoreiz zaudējums - 65:77 (9:18, 22:13, 10:16, 24:30). Jāsaka, ka šī bija pilnīgi pretēja spēle: ja iepriekšējā vakarā viss izdevās, tad sestdien spēle “neaizgāja” jau no paša sākuma. Jāatzīmē, ka šoreiz pretī bija kārtīgi vīri, un cīnīties pret daudz atlētiskākajiem pretiniekiem mūsējiem bija grūti un viņi netika galā aizsardzībā. Labākie šajā spēlē bija Jānis Kliests ar gūtajiem 20 punktiem un Rūdolfs Sviklis, kurš izcēlās ar izcīnītajām 10 bumbām zem groziem un 6 rezultatīvām piespēlēm.
Nākamā spēle mūsējiem paredzēta rītdien izbraukumā ar komandu “Dārznieks/Cēsu sporta skola”.