Ņedaivodinam 39.vieta PČ junioriem iedzīšanas distancē

Agita Bērziņa

2016. gada 31. janvāris 20:17

306

Latvijas biatlonists alūksnietis Vladislavs Ņedaivodins svētdien ieņēma 39.vietu Rumānijā notiekošā pasaules junioru čempionāta 12,5 kilometru iedzīšanas distancē.Ņedaivodins šaušanā nopelnīja trīs soda apļus, divas kļūdas pieļaujot trešajā šaušanas reizē, bet vienu pēdējo reizi viesojoties ugunslīnijā. Uzvaru svinēja amerikānis Šons Dohertijs, kuram Ņedaivodins zaudēja sešas minūtes un 13,2 sekundes. Latvijas biatlonistam neizdevās nosargāt sprintā iegūto pozīciju, jo distancē viņš devās no 29.vietas, taču zaudēja desmit pozīcijas.Vēl viens Latvijas pārstāvis arī alūksnietis Ingus Deksnis, kurš arī sprintā bija nopelnījis tiesības startēt iedzīšanā, sacensībās tomēr nepiedalījās.

Savukārt sestdien Vladislavs Ņedaivodins  sašāva visus desmit mērķus un izcīnīja 29.vietu Rumānijā notiekošā pasaules junioru čempionāta desmit kilometru sprinta sacensībās.Slēpošanā Ņedaivodins gan nebija starp ātrākajiem un finišā no uzvaru guvušā austrieša Fēliksa Leitnera, kurš pieļāva vienu kļūdu, atpalika par divām minūtēm un 11,1 sekundi. Pēc pirmās šaušanas pirmajā trīsdesmitniekā bija Ingus Deksnis, kurš šosezon iekļuvis Latvijas pieaugušo izlasē, tomēr otrajā ugunslīnijā viņš kļūdījās trīs reizes un finišā par trim minūtēm un 39,5 sekundēm atpalika no čempiona, kas deva tikai 56.vietu. Ņedaivodins un Deksnis ieguva iespēju piedalīties  iedzīšanā.