Sācies Apes novada čempionāts florbolā

Didzis Bauers

2016. gada 1. aprīlis 08:54

681

Ar komandu rekordskaitu - 11 - startējis Apes novada atklātais čempionāts florbolā, kur piedalās daudzas Alūksnes novada komandas. Pagājušās nedēļas nogalē izspēlēts pirmais aplis.
Komandas sadalītas divās apakšgrupās. „A” grupā: „Gaujiena”, ” Ape”, „Citi pelikāni” (Alūksne), “NBS Kājnieku skola”, „Jaunlaicene”. „B” grupā: „Liepna”, “M/k „Ape””, „Bites” (Vidaga), „Serdžiu” (Trapene), „Aļņi” (Smiltene), „Ilzene”. Pēc spēlēm apakšgrupās noskaidrosies katras grupas četras labākās komandas, kas veidos ceturtdaļfinālu pārus, tālāk izspēlējot finālus. Čempionātu plānots pabeigt 30.aprīlī. Pirmā apļa spēles beidzās ar šādiem rezultātiem: „Ape” - „Jaunlaicene” - 5:3, „Citi pelikāni” - “NBS Kājnieku skola” - 6:2, „Gaujiena” - „Ape” - 1:6, „Jaunlaicene” - „Citi pelikāni” - 3:4, „Gaujiena” - “NBS Kājnieku skola” - 1:8, ” Ilzene” - “M/k ”Ape”” - 4:5.
Čempionāts šogad solās būt ļoti interesants, jo “Pelikāni” ir sadalījušies citās komandās. Daudzas komandas ir pieaicinājušas viesspēlētājus, tādēļ komandu meistarības līmenis ir izlīdzinājies un gaidāmas ļoti aizraujošas cīņas. Pa divām uzvarām izcīnīja „Citi pelikāni” un „Ape”. Ļoti skatāmā un spraigā spēlē apenieši pieveica „Jaunlaiceni”, bet „Jaunlaicene” visu spēli pret “Citiem pelikāniem” bija vadībā. Veiksme spēles pēdējās minūtēs alūksniešiem ļāva izvairīties no zaudējuma. Jaunie gaujienieši pagaidām samierinājušies ar diviem zaudējumiem pret ļoti spēcīgām komandām. No otrās apakšgrupas notika viena spēle, kurā fiziski spēcīgā komanda “M/k „Ape”” ne bez grūtībām pieveica „Ilzeni”. Otrās apakšgrupas spēles turpināsies sestdien, 2.aprīlī, kad spēlēs pārējās komandas. ◆