Florbolā būs jauns čempions

Didzis Bauers

2016. gada 29. aprīlis 08:46

321

Apes novada čempionātā florbolā izspēlēti ceturtdaļfināli - pagājušā gada čempioni, Alūksnes „Pelikāni”, izkrituši no cīņas par čempionu titulu.

Apes novada čempionātā florbolā ceturtdaļfinālu rezultāti: „Ape” - M/k „Ape” - 9:2; „Pelikāni” (Alūksne) - „Liepna Garaiskalns” - 3:5; „Jaunlaicene” - „Vidagas bites” - 5:4; „Kājnieku skola” (Alūksne) - „Aļņi” (Smiltene) – 4:2.
“Pirmajā izslēgšanas spēlē starp Apes komandām pārliecinoši uzvarēja „Apes” komanda. Spraiga spēle ritēja starp Alūksnes novada komandām. Liepnieši izvirzījās vadībā un noturējās tā līdz spēles beigām. Līdzīgā spēlē „Vidagas bites” pamanījās zaudēt ”Jaunlaicenei”, bet emociju bagātā spēlē, kurā tika pielietota arī sarkanā kartīte, Smiltenes „Aļņi” zaudēja „Kājnieku skolai”. Tātad šogad būs jauns čempions! Kura komanda tā būs - to šobrīd prognozēt neņēmās neviens. Lai to visu redzētu klātienē, ir jādodas sestdien uz Api,” saka sporta darba organizators Apes novadā Juris Ozoliņš.