Rastorgujevs - Latvijas čempions (papildināts)

LETA

2013. gada 4. februāris 09:35

494

Otrās kārtas Latvijas kausa sacensībās biatlonā un Latvijas čempionātā pieaugušajiem masu startā dažādās vecuma grupās startēja arī biatlonisti no Alūksnes.

Individuālajā konkurencē “A” grupā jauniešiem 1.vietu ieguva Linards Zēmelis, 2.vietu - Vladislavs Ņedaivodins, bet 4.vietu Ingus Deksnis. “A” grupā jaunietēm 2.vieta Rasmai Rudzītei, “B” grupā jaunietēm 1.vieta Rasmai Rudzītei. “C” grupā jauniešiem 6.vieta Kristapam Deksim, 11.vieta Ralfam Rudzītim. Pieaugušo konkurencē Alūksnes vienīgajam pārstāvim Artūram Švūkstam 3.vieta.

Masu starta distancē, kurā startēja ne vien sporta skolas biatlonisti, bet arī Latvijas izlases dalībnieki par Latvijas čempionu kļuva Andrejs Rastorgujevs. Četrās šaušanās Rastorgujevs kļūdījās piecas reizes, finišējot pēc 46 minūtēm un 54 sekundēm. Savukārt ceturtais finišēja Oskars Muižnieks, kas viņam deva iespēju iekļūt Latvijas izlases sastāvā. 6.vietā Krišjānis Meirāns, 11.vietā Ivars Lazdiņš.

“A” grupā jauniešiem uzvaru izcīnīja L.Zēmelis, 2.vietā I.Deksnis, 5.vietā V.Ņedaivodins, “A” grupā jaunietēm 1.vieta R.Rudzītei, bet “B” grupā jaunietēm 3.vieta Regīnai Rudzītei. Visjaunākajā jeb “C” grupā masu startā 8.vieta K.Deksnim, 10.vieta R.Rudzītim, 16.vieta Aleksandram Kuzņecovam. Anastasijai Ņedaivodinai meiteņu konkurencē 11.vieta.