Alūksnes sporta skolas audzēkņi gadu sāk veiksmīgi

Didzis Bauers

2017. gada 20. janvāris 08:06

473

Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti (C grupa) pagājušās nedēļas nogalē devās uz Madonas ziemas čempionātu telpās, kur pulcējās Austrumlatvijas stiprākie atlēti, un izcīnīja daudzas godalgotās vietas.
“Alūksnieši startēja septiņu bērnu sastāvā jaunā trenera Rolanda Sīļa vadībā, kuram šīs bija pirmās sacensības kā trenerim - darba augļi tika pārvērsti medaļās. Emīls Strodāns izcīnīja 3.vietu 600 metru skrējienā. Šajā pašā distancē meitenēm Robinai Klasmanei – 1.vieta, Inesei Locānei – 3.vieta. 60 metru barjerskrējienā Liene Egle izcīnīja 2.vietu, viņai arī 3.vieta augstlēkšanā. Pildbumbas grūšanā Marianna Smoļaka ierindojās 3.vietā,” stāsta direktore Līga Tomsone.

Labi cīnās džudisti
Alūksnes BJSS džudisti 14.janvārī piedalījās atklātajās Latvijas meistarsacīkstēs kadetiem U-18 vecuma grupā Rīgā. Džudistu sniegums bija samērā labs. Tikai trīs dalībnieki šogad pēdējo reizi cīnījās U-18 vecuma grupā, pārējie vārēs cīnīties arī nākamajā gadā. Iegūtie rezultāti: Kristians Strazdiņš - 5.vieta (-50 kg), Aleksandrs Skuja - 2.vieta (-66 kg), Iliyas Estamirov - 7.vieta (-73 kg), Artūrs Rainiks - 7.vieta (-81 kg), Lelde Čerbikova - 2.vieta (-70 kg).
15.janvārī Alūksnes džudisti piedalījās Latvijas atklātajā čempionātā Rīgā. Turnīrā piedalījās džudisti no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Neņemot vērā, ka nav izcīnītas augstas vietas, Alūksnes BJSS audzēkņi cīnījās apmierinoši. Visi viņi ir junioru vecumā, tāpēc pieaugušo konkurencē viņiem vēl ir grūti cīnīties. Labākais rezultāts ir Dairim Golubevam - 3.vieta (+100 kg).

Startē Baltijas kausa izcīņā biatlonā
Savukārt 14. un 15.janvārī Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi piedalījās Baltijas kausa izcīņā biatlonā Madonā. Iegūtie rezultāti: