Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Iesūti savu Valentīna dienas stāstu!

Agita Auziņa

2010. gada 25. janvāris 08:27

433

Tuvojoties Valentīna dienai, laikraksts “Alūksnes Ziņas” un portāls “alūksniešiem.lv” aicina lasītājus iesūtīt savus mīlestības stāstus konkursam “Kā es viņu ieraudzīju...”. Atsūtiet mums īsu, taču izsmeļošu stāstu par to, kā jūs satikāt, iepazināt, sākāt draudzēties un palikāt kopā ar savu mūža mīlestību. Ieteicamais stāsta garums – līdz 2000 zīmēm, klāt var pievienot arī fotomateriālu.

Divu skaistāko, romantiskāko, pārsteidzošāko stāstu autori saņems īpašas balvas – biļetes uz “Labvēlīgā Tipa” koncertu Māriņkalna tautas namā 13.februārī (2 personām) un iespēju doties kopā ar “Alūksnes Ziņu” lasītājiem 21.februārī uz Valmieras Drāmas teātri vērot izrādi O.Bagaturija “Kārlis Līrs nabagmājā” (2 personām). Iesūtītos stāstus izvērtēs kompetenta žūrija, kas tad arī izvēlēsies divus labākos stāstniekus. Iesūtītos stāstus varēs arī lasīt laikraksta 12.februāra numurā un portālā sadaļā “Mīlestības stāstu konkurss”.

Vēstules ar stāstiem gaidīsim līdz 8.februārim uz e-pasta adresi redakcija@aluksneszinas.lv vai arī pa pastu: Lielā Ezera iela 5, Alūksne, LV-4300. Jūsu kontaktinformācija tiks izmantota tikai, lai sazinātos ar uzvarētājiem, un netiks nodota trešajām personām. Ja nevēlaties, lai jūsu vārds parādītos publikācijā, lūdzu, norādiet mums par to vēstules tekstā! Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi. Par konkursu lasiet arī portālā “alūksniešiem.lv”.Kategorijas