“Līkločos papardēs” - 200 riteņbraucēji

Agita Bērziņa

2017. gada 30. jūnijs 00:00

19

Līgosvētku dienā Ilzenes pagastā pie centra “Dailes” jau 14.reizi norisinājās riteņbraukšanas sacensības “Līkloči papardēs”. Šogad sacensības pulcēja daudz dalībnieku – 200 lielāku un mazāku riteņbraucēju. Sporta klasē otro reizi pēc kārtas uzvarēja ilzenietis Reinis Markss.
Bērnu vecuma grupā līdz sešiem gadiem uzvarēja Miķelis Salmiņš, 2.vietu ieguva Henriks Mūrnieks, 3.vietu - Ernests Dambis. Meiteņu konkurencē ātrākā bija Marta Kalniņa, aiz sevis 2. un 3.vietā attiecīgi atstājot Lailu Ludvigu un Karlīnu Laivu. Zēnu konkurencē uzvarēja Uldis Vorons, 2.vietā - Andis Rupeiks, 3.vietā - Ģirts Harkins. 5 kilometru distancē sieviešu konkurencē 1.vietā - Dārta Putne, 2.vietā - Agita Līdumniece, 3.vietā - Baiba Jaunbērziņa. Vīriešiem 1.vietā - Kārlis Ludvigs, 2.vietā - Aldis Emsiņš, 3.vietā - Austris Kalniņš. 11 kilometru distancē pirmais ārpus kārtas finišēja Kristers Kovgers, kura rezultātu neņēma vērā, sadalot vietas. 1.vietu ieguva Dāvis Korsītis, 2.vietu - Raivis Ančs, 3.vietu - Uldis Ceske. Sieviešu konkurencē pirmā finišēja Anete Salmiņa, 2. - Sindija Žīgure, 3. - Laura Ceļmillere-Ice.
Sporta klasē pārliecinoši uzvarēja Reinis Markss, minūti vēlāk gandrīz kopā finišēja 2. un 3.vietas ieguvēji Mārtiņš Puriņš un Rolands Zarītis. Sporta klasē sievietēm startēja trīs dalībnieces. Uzvarēja Helēna Mūrniece, par desmit sekundēm atpalika Anita Muižniece. Senioru grupā startēja tikai viens dalībnieks - Ludis Baltaisbrencis. Startēja arī 11 komandas. Ātrākā bija vietējo ilzeniešu komanda “Dzīve uz velo”, kurā startēja Rolands Laiva, Mārcis Ozoliņš, Sintija Kazaine un Alise Kazaine.