Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Latgales Kausā triumfē mājinieki

30.septembrī norisinājās tradicionālais Latgales Kauss - Rēzeknes pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas bija Latvijas Kausa 15.posms, spiešanas guļus kausa 9. posms. Kopumā sacensībās piedalījās 91 spēka sporta atlēts no 13 komandām, kas bija ieradušās no dažādām Latvijas vietām.

Sacensībās komandu vērtējumā uzvarēja Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde, 2.vietā – Bauskas atlēti, savukārt 3.vietā – Madonas smagatlētikas un cīņas klubs.

Absolūti labāko dāmu trijniekā visas spēka sporta atlētes pārstāv Daugavpils PSK. 1.vietā – Tatjana Spakova, kura spēja uzspiest 75kg smagu svara stieni, 2.vietā – Nadezda Medvecka ar 62,5kg, 3.vietā – Ludmila Samoilova ar 67,5kg.

Absolūti labākais Open grupā – Rolands Vjaters (Pļaviņas), kurš uzspieda 185kg, 2.vietā – Juris Cielavs (Madona) ar 155kg, 3.vietā – Valērijs Smans (Pļaviņas) ar 172,5kg.

Absolūti labākā jaunieša titulu izcīnīja Mairis Kļava (SP Alūksne). Viņš spēja uzspiest 157,5kg. 2.un 3.vietā Rēzeknes pilsētas sporta pārvaldes atlēti – Antons Putnis ar 145kg un Dmitrijs Marusins ar 150kg.

Par absolūti labāko junioru kļuva Artjoms Agadžanjans (Vikings PL), kurš uzspieda 205kg. 2.vietā – Intars Sauskājs (Līvāni) ar 175kg, savukārt 3.vietā – Vladislavs Groms (Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde) ar 140kg.

Par Absolūti labāko Veterāni 1 grupā kļuva Dzintars Roga (Rembate/Legacy), kurš uzspieda 192,5kg, aiz sevis atstājot Alekseju Agadžanjanu (Vikings PL) ar 187,5kg un 3.vietā – Raitis Vinters (Gulbenes KSP) ar 135kg.

Absolūti labākā titulu Veterāni 2 grupā izcīnīja Aleksandrs Aleksejevs (Daugavpils PSK) ar 145kg, savukārt 2. un 3.vietā – Rēzeknes pilsētas sporta pārvaldes atlēti – Ilmārs Madzulis ar 160kg un Vladimirs Bogdanovs ar 140kg.

Absolūti labākais Veterāni 3 grupā – Jānis Babris (Rembate/Legacy) ar 160kg. 2.vietā – Ivars Mizišs (Bauska), kurš uzspieda 120kg. Savukārt Jāņa Dzērves (Rembate/Legacy) uzspiestie 105kg nodrošināja viņam 3.vietu.

Absolūtajā vērtējumā par uzvarētāju Veterāni 4 grupā kļuva Viktors Lebedevs (Krāslava) ar 110kg, 2.vietā Leonīds Anastasjevs (Daugavpils PSK) ar 90kg un 3.vietā – Valērijs Belkins (Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde) ar 87,5kg.

Vairāk par rezultātiem: Latvijas Pauerliftinga federācijas mājaslapā.

Sacensības organizēja Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi. Pasākumu līdzfinansēja Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalstīja veikals sp.lv., Rēzeknes pilsēta.