“Lieldienu volejbola nakts turnīrā” uzvar komanda “Mizo iekšā”

Vanda Kanaviņa

2018. gada 4. aprīlis 07:58

314

29. martā plkst 19:00 Gulbenes sporta centrā norisinājās „Lieldienu volejbola nakts turnīrs”. Turnīram pieteicās 11 komandas, formātā 2 dāmas un 4 kungi. No Alūksnes piedalījās 2 komandas, Madonas 2, Rīgas 2, Gulbenes 2, Lejasciema 1, Lizuma 1, Stariem 1. Kā gaidīts, turnīrs izvērtās interesants. Komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās, kur tās izspēlēja savstarpējās spēles. Grupu spēles izspēlēja 2 setos (21. punkts pēdējais), grupas pirmās vietas ieguvējas kvalificējās ¼ finālam un grupu 2., 3. vietas ieguvējas izspēlēja krustus. Krustu spēlēs pie rezultāta 1:1 tika izspēlēts zelta sets līdz 15 punktiem.

Pirmajā pusfināla spēlē tikās pagājušā gada 1. vietas ieguvēja (Ozolu zaķi) pret vienu no turnīra favorītu komandu no Madonas (Degumnieki). Komandas spēli iesāka līdzīgi, bet, setam ritot, Degumnieki attaisnoja līderu statusu un seta galotnē uzvarēja pretiniekus ar 21:15. Otrais sets jau bija sīvāks un noslēdzās 21:18 un Degumnieki nodrošināja sev vietu finālā. Otrajā pusfinālā tikās Gulbenes komanda VK Vizbule un pagājušā gada 2. vietas ieguvēja (Mizo iekšā). Spēle ritēja ļoti līdzīgi, komandas sīvi cīnījās visas spēles garumā. Mizo iekšā izdevās pāris labas epizodes, kas ļāva izvirzīties vadībā, sīvā cīņā ar rezultātu 2:0 (21:17; 21:19) uzvaru svinēja Mizo iekšā.

Par trešo vietu cīnījās Ozolu zaķi pret VK Vizbule. Ozolu zaķi nodemonstrāja labu spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, kas viņiem deva rezultātu 2:0 (21:14 un 21:16) un godalgoto trešo vietu. Komandā spēlēja: Alise Aigare, Izle Rubule, Jānis Krūze, Kaspars Krieviņš, Jēkabs Zommers un Rihards Lazdiņš. VK Vizbule komandās spēlēja: Marika Vizule, Aiga Blumberga, Elvijs Stībelis, Jānis Kalējs, Roberts Platais, Andrejs Krikovs.

Spēle par pirmo vietu ritēja spraigi. Degumnieki turnīra gaitā visas komandas uzvarēja pārliecinoši un tā pat arī iesāka fināla spēli. Vairākas reizes mainoties spēles vadībai, pirmajā setā uzvaru izcīnija komanda Mizo iekšā ar 21:20. Otrajā setā Degumnieki iesāka azartiskāk un nopietnāk. Komandas apmainoties ar vairākām labām izspēlēm otro setu noslēdza ar tādu pašu rezultātu 21:20 par labu Mizo iekšā. Ar 2:0 setos par šī gada čempioniem un ceļojošā kausa ieguvējiem kļuva komanda Mizo iekšā. Komandā spēlēja: Marta Nipāne, Diāna Petuhova, Jānis Dzenis, Gundars Tomašs, Miks Siņavskis, Jānis Pugovičs. Otrās vietas komandā Degumnieki spēlēja: Nauris Pulkstenis, Ervīns Spridzāns, Aleksandrs Šrubs, Kaspars Kaverskis, Līna Gailuma, Rita Rubule.

Paldies par piedalīšanos „IT Studenti”, „Dream Team”, „Turbo Gliemeži”, „Zeltiņi”, „RATATA”, „Lejasciems”, „ZUM ZUM” komandām.

Organizatori lielu paldies par atbalstu saka Gulbenes novada domei, Gulbenes sporta centram un sporta centra darbiniekiem, reklāmas darbnīca „SLB”.