Lielisks starts komandai “Alūksne”

Didzis Bauers

2018. gada 23. novembris 10:03

163

Atzeles volejbola līgā 10.novembrī Alūksnē E.Glika Valsts ģimnāzijas sporta zālē spraigās cīņās izspēlēta 3.kārta. Savstarpēji spēles aizvadīja četras komandas: “Alūksne”, “Gulbene 1”, “Balvu valsts ģimnāzija”, “ESKETIT” (Balvi).
Dienas pirmajā spēlē tikās komanda “ESKETIT” no Balviem un mājinieki “Alūksne”, kas ir trešā pieredzējušākā mūsu novada komanda, jo pērn izcīnīja godpilno 3.vietu un arī šogad vēlas pacīnīties par goda pjedestālu. Interesantā spēlē uzvaru izcīnīja alūksnieši, pārliecinoši aizvadot pirmo puslaiku, bet otrajā setā spēle mazliet pajuka, ļaujot pretiniekam izlīdzināt rezultātu. Tomēr mūsējiem izdevās saņemties un svinēt uzvaru ar rezultātu 2:0 (25:16; 25:22).
Turpinājumā pie pirmajām divām uzvarām Atzeles līgā tika viesu komanda “Gulbene 1”, ar rezultātu 2:0 pārspējot jauniešu komandas “Balvu valsts ģimnāzija” (25:20; 25:9) un “ESKETIT” (25:12; 25:20).
Ceturtajā spēlē tikās mūsu komanda “Alūksne” un “Balvu valsts ģimnāzija”, rezultātā - 2:0 (25:18; 25:19) par labu mūsējiem. Balvu jaunieši spēles aizvada ar lielu disciplīnu, visas spēles garumā neatdeva nevienu punktu bez cīņas, kas šo spēli padarīja interesantu līdz pēdējam punktam.
Ar nepacietību līdzjutēji gaidīja sabraukuma 5. spēli, kurā tikās šīs kārtas favorītkomandas: “Alūksne” un “Gulbene 1”. Pirmo setu veiksmīgāk aizvadīja mājinieki - 25:16. Labi otro setu iesāka un uzvarēja “Gulbenes 1”- 25:15, liekot “Alūksnes” komandai veikt izmaiņas sastāvā. Trešais sets bija pārsteigumu pilns, un līdzvērtīgā cīņā uzvaru izrāva “Alūksne” (15:13).
Pēdējā spēlē spēkiem mērojās divas jauniešu komandas no Balviem. Šajā spēlē tikās divas spēkiem līdzīgas komandas. Sīvā cīņā pirmo setu uzvarēja “Balvu valsts ģimnāzija” - 26:24. Otro setu pārliecinoši aizvadīja “ESKETIT”. Līdzīgā cīņā, apmainoties labām epizodēm, trešajā setā un visā spēlē uzvaru svinēja “ESKETIT” - 2:1 (24:26; 25:22; 15:13).