Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Plašs mobilo telefonu piedāvājums interneta veikalā 220.lv

2013. gada 17. janvāris 16:16

1200

Iegādāties jaunus mobilos telefonus visizdevīgāk ir interneta veikalā 220.lv. Šis veikals piedāvā gan zemākas cenas, gan arī plašu mobilo telefonu piedāvājuma klāstu.

Iespējams pasūtīt šādu firmu ražojumus:

* Apple;
* BlackBerry;
* HTC;
* Huawei;
* Just5;
* LG;
* Motorola;
* Nokia;
* Prestigio;
* Samsung;
* Sony;
* Sony Ericsson.

Mobilo telefonu cenas interneta veikalā 220.lv ir visdažādākās. Tajā sev piemēroto iespējams atrast gan vienkāršības cienītājiem, kuriem galvenās nepieciešamās telefona funkcijas ir zvanīšana un īsziņu nosūtīšana, gan arī tiem, kas mobilo tālruni lieto ik brīdi gan privātām, gan darba vajadzībām.

Piemēram, visvienkāršākais pieejamais mobilo telefonu modelis interneta veikalā 220.lv ir Samsung GT – E1170. Tas ietver sevī pašas svarīgākās mobilā tālruņa funkcijas: zvanīšanu, īsziņas, modinātāju un spēles. Šī telefona cena ir 11.40 Ls .

Savukārt visdārgākais pieejamais modelis ir Apple IPhone 5 32 GB. Tas ietver sevī ne tikai pašas svarīgākās tālruņa īpašības, bet arī tas pilda daudzas datora, žurnālu, mūzikas atskaņotāja, diktofona, hronometra, fotoaparāta, kameras un citu ierīču funkcijas. Šī telefona cena ir 632 lati.

Ja nav vēlmes aplūkot visu plašo mobilo telefonu klāstu, tad tos interneta veikalā 220.lv iespējams atlasīt pēc sev interesējošiem kritērijiem: cena, preču zīme, tips (atlokāms, monobloks, slaiders), kameras izšķirtspēja, Wi-Fi, GPS uztvērējs, krāsa. Katram telefonam pieejams vizuāls attēls un informējošs apraksts par telefona tehniskajiem parametriem un pieejamām funkcijām.

Mobilo telefonu piedāvājumu variet aplūkot veikala 220.lv mājas lapā, izmantojot saiti: http://220.lv/lv/

Kategorijas