Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Plašākā krāsaino acu lēcu izvēle internetā

 

2020. gada 29. februāris 00:00

41

Kamēr lielākā daļa no mums kontaktlēcas saprot kā ikdienas vajadzību, lielai daļai sabiedrības kontaktlēcām pastāv arī cits izmantojums. Lai gan mēs par lēcām domājam kā par lietu, kas ir speciāli izgudrota un ražota, lai būtu maksimāli neredzama un ērta alternatīva brillēm, kontaktlēcas darbojas arī kā stilīgs aksesuārs. Šim mērķim tiek tirgotas krāsainās kontaktlēcas.


Pirmkārt, jāuzsver, ka krāsainās lēcas ir pilnīgi drošas. Tās ir veidotas tieši tāpat kā parastās lēcas un noteikti nenozīmē, ka Jums savās acīs jāievieto kādi citi objekti, kas varētu radīt kādus īpašus sarežģījumus vai diskomfortu. Krāsainās acu lēcas ir jālieto tieši tāpat kā parastās lēcas acīm. Jāpiemin, ka arī šo lēcu cena internetā ir zemāka kā varētu šķist. Iepazīstināsim ar dažādo izvēli krāsainajām kontaktlēcām internetā Visaslecas.lv.


Visaslecas.lv piedāvā 5 dažādu krāsaino kontaktlēcu veidus – paspilgtinošo, acu krāsu mainošo, karnevāla, kā arī zilo un zaļo, un melno un brūno kontaktlēcu paveidus. Visaslecas.lv ir plašākais kontaktlēcu interneta veikals, kur Jums vienmēr būs gan liela izvēle, gan laba kontaktlēcu cenu izvēle.


  • Paspilgtinošās lēcas ir lielisks veids kā izcelt jau savu esošo acu krāsu. Šīs lēcas piedos Jūsu acu tonim izteiktāku krāsu un padarīs tās pamanāmākas.

  • Acu krāsu mainošās lēcas ļauj Jums pavisam nomainīt savu ierasto ikdienas imidžu. Tas ir labs veids kā pārsteigt ikvienu, ko satiekat ikdienā un raisīt pārdomas citos par to, vai Jūsu izskatā kaut kas ir mainījies.

  • Karnevāla tipa lēcas acīm ir lieliska iespēja papildināt Jūsu imidžu kādam tērpam. Neierastas acu krāsas lēcas noteikti kļūs par galveno Jūsu tērpa odziņu.

  • Zilas un zaļas lēcas ir iespēja Jūsu acu krāsu mainīt uz spilgti zilu vai zaļu, kas ikdienā sastaptajos cilvēkos radīs košu un patīkamu iespaidu par Jums.

  • Melnas un brūnas lēcas radīs Jūsu acīm tumšu nokrāsu, jo bieži tieši tas ir būtiskākais, lai padarītu pilnvērtīgu Jūsu imidžu.


Kategorijas