Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Priekšrocības virtuvei izvēloties malkas plīti

 

2020. gada 1. marts 00:00

125

Tulikivi akmens kamīnu, krāšņu un plīšu produkta klāsta pievilcību noteikti rada tas, ka visi šie produkti ir izmantojami ar malku. Tie, kas ir uzauguši mājā ar malkas plīti virtuvē vai malkas kamīnu viesistabā, zina, ka neviens cits siltuma avots nevar radīt omulīgo un silto sajūtu kādu rada dzīva uguns no malkas krāsnīm.


Tiem, kas uzauguši mājās, kuru virtuvēs ir plītis ar malkas apkuri atcerēsies, ka uz īstas uguns gatavota pārtika ir citādāka. Citādāka, šajā gadījumā, noteikti ir labāka. Tulikivi produkti klāstā ir vairāki plīts modeļi, kuri ir paredzēti ēdiena gatavošanai un telpas apsildīšanai reizē. Aicinām Jūs iepazīties ar priekšrocībām, kādas ir virtuves plītij ar malkas apkuri pret vienkārši elektriskās vai gāzes plīts ierīkošanu Jūsu virtuvē.


Pirmkārt, nenoliedzami, atšķirībā no gāzes vai elektriskās plīts, malkas plīts virtuvei vienmēr derēs arī kā šīs telpas apsildītāja, līdz ar ko Jums nebūs jātērē papildus resursi, lai apsildītu savu virtuvi un tai tuvās telpas. Tādā veidā Jūs nodrošināt energoefektivitāti savā mājoklī, jo nav jātērē divi resursi, lai gatavotu ēst un apsildītu savu mājokli.


Tulikivi produkti ir zināmi ar savu siltumnoturību. Tas novērojams arī virtuves malkas plītīs un tā ir būtiska šī produkta sastāvdaļa, gatavojot uz tā ēdienu. Plītis virtuvē spēj palīdzēt ēdienu uzturēt siltu ilgstoši, jo virsma būs karsta ilgi pēc tās izmantošanas. Dažādas malkas plīts malas būs dažāda karstuma, tāpēc varēsiet viegli atrast nepieciešamo temperatūru uz plīts.


Malkas plītis parasti ir ar ievērojami plašāku virsmu kā parastās gāzes vai elektriskās plītis. Ar virtuves plīti ar malkas apkuri varēsiet aizmirst par dilemmu, kad nevarat izdomāt, uz kura riņķa labāk vārīt mazo vai lielo katlu. Uz plīts var salikt daudz vairāk trauku kā uz 4 riņķiem.


Papildus, bez jau minētajām telpas apsildīšanas un gatavošanas funkcijām, nevar nepieminēt, ka malkas plītis ir ļoti iemīļota vieta, kur vēsos vakaros snauduļot mājdzīvniekiem. Tulikivi elegantie produkti noteikti patiks arī viņiem.

Kategorijas