Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Bērna pirmais matracītis no Erti.lv

 

2020. gada 29. februāris 00:00

10

Katras ģimenes lielākais notikums ir bērna piedzimšana. Kad jaunā dzīvība ir ienākusi ģimenes dzīvē, vecāku gādībai nav robežu. Katrs tētis un mamma cenšas savai atvasei sagādāt pašu labāko un drošāko – siltas un mīkstas drēbītes, ērtus zābaciņus, ādai patīkamas autiņbikses, ekoloģisku pārtiku un attīstošas rotaļlietas. Arī mazuļa pirmās mēbeles ir nozīmīgs pirkums. Ir zīdaiņi, kuri dzīves sākumā guļ pie vecākiem, kamēr citi labi jūtas paši savā gultiņā jau no pirmajiem dzīves mēnešiem. Ja bērnam tiek izvēlēta gultiņa, ir īpaši svarīgi piemērot pareizo matraci. Bērna pirmais matracis var kalpot daudzus gadus, tādēļ pirkums jāveic apdomīgi, ieguldot attiecīgus resursus un laiku apsvērumiem. Kur pirkt matraci bērnam? Plašu bērnu un jauniešu matraču klāstu var atrast interneta matraču veikalā Erti.lv un veikalā Maskavas ielā 180.Izvēloties matraci pašiem mazākajiem gulētājiem, Erti.lv piedāvā drošus matračus bez atsperēm. Bērnu matrači ideāli pielāgojas ķermeņa formai. Bērnu matrači pildīti ar vairākiem materiāliem:


  • Kokosriekstu šķiedra –materiāls ir “elpojošs” un stingrs, tas atvaira mitrumu un aromātus, ir hipoalerģisks un radīts no dabiskiem materiāliem

  • Hallcon šķiedra – mūsdienīgs materiāls bez piemaisījumiem, ir hipoalerģisks

  • Silver Tex putupoliuretāns – antibakteriāls materiāls, kas nodrošina īpašu elastību, kā arī atvaira smaržas

  • Perforētais latekss – ilgi kalpojošs materiāls, kura galvenā īpašība ir ideāla mikroklimata nodrošināšana, tas radīts no daudzpusīgā kaučuka koka.


Uzskaitītie materiāli bērnu matračos ir pieejami dažādās kombinācijās un biezumā. Matraču pildījums un to daudzums nosaka, kādai vecuma grupai un svaram matracis noderēs labāk.

Visi Erti.lv matrači ir radīti ar fokusu uz ergonomisku dizainu, kas nodrošina balstu mugurkaulam un palīdz ķermenim uzturēt pareizu pozīciju miega laikā.


Erti.lv gultas matrači bērniem pieejami dažādos izmēros un derēs visās bērnu un pusaudžu gultās. Matrači internetā ir apskatāmi parocīgā katalogā – te matračus var iepazīt vizuāli, kā arī detalizēti izlasīt par to sastāvu un īpašībām. Matrači nopērkami ar īpaši izdevīgām atlaidēm, kuras piemērotas populārajiem Erti.lv matračiem un gultām. Ienāc Erti.lv un atrodi sava bērna pirmo matraci!

Kategorijas