Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Mūsdienu plastiskā ķirurģija

 

2020. gada 1. marts 00:00

36

Šodien ar plastiskās ķirurģijas palīdzību teju ikkatrs cilvēks var piekoriģēt savu izskatu, justies pašpārliecinātāks un atbrīvoties no kompleksiem. Mūsdienās cilvēki aizvien biežāk izvēlas par labu plastiskai ķirurģijai, un šobrīd tā ir guvuši īpaši plašu popularitāti. Kāpēc mūsdienu plastikā ķirurģija ir tik populāra un kādas izmaiņas tā ir piedzīvojusi pēdējo 20 gadu laikā?


Galvenais iemesls, kāpēc arvien vairāk un vairāk sieviešu vēršas pēc palīdzības pie plastiskā ķirurga, ir operācijas pieejamība. Ja vēl 20 gadus atpakaļ plastiskās operācijas tika uzskatītas par kaut ko elitāru un tādu, ko parasts cilvēks nevarētu atļauties, tad šodien plastiskā ķirurģija ir pieejama ikkatram. Operācijas ir kļuvušas ievērojami drošākas un mūsdienīgākas, parādījās vairāk informācijas par plastisko ķirurģiju. Kā arī tika ieviestas jaunas tehnoloģijas un operēšanas metodes.


Piemēram, krūšu augmentācija. Visu laiku pieprasītākā plastiskā operācijas vienmēr ir bijusi krūšu palielināšana. Sievietes par to ir interesējušās pirms 20 gadiem, un interesantas ar šobrīd. Mūsdienās krūšu palielināšana ir maksimāli droša un nesāpīga procedūra. Mūsdienīgiem krūšu implantiem ir 10 gadu garantija. Tas nozīmē, ka implantu ražotājs garantē, ka ar implantiem nekas nenotiks un pēc vairākiem gadiem implants izskatīsies tāpat kā šodien.


Vēl viena būtisks mūsdienu krūšu palielināšanas operāciju priekšrocība ir minimālas rētas. Šobrīd tehnoloģijas griezuma vietas ļauj padarīt tik mazas un nemanāmas, ka pēc sadzīšanas tās ir praktiski neredzamas. Eksistē vairākas tehnikas ar implanta ievietošanu - griezuma līnijas tiek veidotas zem krūts, ap krūts galu vai padusē. Griezuma veikšanas vieta tiek individuāli piemeklēta katrai pacientei, tādā veidā nodrošinot, ka tā būs mazāk pamanāma.


Mūsdienu tirgū ir pieejams krietni plašāks klāsts ar dažādiem krūšu implantu veidiem un formām. Šobrīd ir iespējams izvēlēties sev vēlamo krūšu implantu formu, lielumu, izmēru, pacēlumu un pildījumu. Salīdzinājumā ar situāciju, kas bija pirms vairākiem gadiem, šodien izvēles iespējas ir neierobežotas.


Šobrīd plastiskās operācijas ir ātra un efektīva metode, kā neilgā laika posmā tikt pie vēlamām auguma aprisēm. Mūsdienu plastiskā ķirurģija ir droša, un to ir pierādījuši vairākus gadu desmitus veikti pētījumi. Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas pieredzējuši ārsti un kvalificēts personāls nodrošinās profesionālu pieeju katram savam pacientam, piemeklēs labāko individuālo risinājumu un, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas palīdzēs jums sasniegt vēlami rezultātu.


Labs izskats ir tā vērtība, kurā ieguldītie līdzekļi noteikti atmaksāsies.

Kategorijas