Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Iekļautas jaunas valstis, uz kurām iesakām neceļot vai ceļojumu rūpīgi izvērtēt koronavīrusa izplatības dēļ

"Alūksniešiem.lv"

2020. gada 12. marts 07:09

340

! Aktuālos ceļojumu brīdinājumus visām valstīm skatīt šeit !

Slimību profilakses un kontroles centrs ir paplašinājis valstu sarakstu un noteicis šādas jaunā koronavīrusa (Covid-19) skartās valstis, uz kurām aicinām neceļot, un no kurām atgriežoties, ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi: SpānijaVācijaFrancijaAustrija, Šveice, ItālijaJapāna, Singapūra, DienvidkorejaIrānaĶīna.

Atbilstoši aktuālajai informācijai saistībā ar Covid-19 izplatību pasaulē ir atjaunoti ceļojuma brīdinājumi vēl arī vairākām citām valstīm. Aicinām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību ceļot uz šādām valstīm: ASV,  Apvienotie Arābu EmirātiAustrālijaBahreinaBeļģija, Čehija, DānijaĒģipteGrieķijaIndijaIrākaIslandeIzraēlaKanādaKuveitaLielbritānijaMalaizijaNīderlande,  NorvēģijaTaizeme, Zviedrija. Ārlietu ministrija iesaka visiem ceļotājiem būt piesardzīgiem un rūpīgi izvērtēt konkrētā ceļojuma nepieciešamību. Ceļotājiem pašiem ir jāpieņem atbildīgs lēmums, vai apmeklēt minētās valstis.

Ārlietu ministrija aicina iepazīties ar valstu sarakstu ministrijas mājaslapā, kas tiek atjaunots saskaņā ar aktuālo informāciju.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā ievietoto informāciju par koronavīrusu un ieteikumiem profilakses pasākumiem. Ja Jums ir nepieciešama konsulārā palīdzība, zvaniet uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 33 77 11, vai rakstiet e-pastu uz palidziba@mfa.gov.lv .  

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments iesaka reģistrēties Konsulārajā reģistrā, viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši”, kā arī sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook kontam: www.facebook.com/celodrosi.

Kategorijas