Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Alūksnes muzejs vērs durvis apmeklētājiem no 2020. gada 19. maija

"Alūksniešiem.lv"

2020. gada 14. maijs 14:59

65

Kā vēsta Alūksnes muzeja izglītojošā darba un darbā ar apmeklētājiem speciāliste Jolanta Baldiņa, Alūksnes muzejs, verot durvis apmeklētājiem, piedalās kopējā muzeju informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad. Tās ietvaros apmeklētāju ērtībai muzejā būs izvietoti vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Kampaņu organizē Latvijas muzeju biedrības biedri.


Muzejs šobrīd aktīvi strādā, lai sagatavotos apmeklētāju uzņemšanai ar 2020. gada 19. maiju. 


Mēs priecājamies, ka pavisam drīz varēsim piedāvāt iespēju izzināt Alūksnes muzeja vēstures, mākslas un tematiskās izstādes, kas gaida savu skatītāju.


Alūksnes Muižas parks apmeklētājus turpina priecēt ar dabas veldzi un mazajām arhitektūras formām. Piedāvājam ekskursijas gida pavadībā grupām līdz 25 apmeklētājiem, ievērojot distancēšanos.


Aicinām sekot informācijai par Alūksnes muzeja aktualitātēm www.aluksnespils.lv, www.facebook.lv, www.draugiem.lv. Ar mums var sazināties pa tālr. 64381321, mob. 25665538, e-pastu: muzejs.info@aluksne.lv.

Kategorijas