Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Izsludināta pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva 2020”

Latvijas Būvinženieru savienība un Žurnāls “Būvinženieris” sadarbībā ar citām būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām turpina vērienīgo Latvijas mēroga projektu – apbalvojuma „Būvindustrijas lielā balva” pasniegšanu. 


Uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, publiskās pārvaldes institūcijas un privātpersonas līdz 2020. gada 15. septembrim ir aicināti izvirzīt pretendentus valstī augstākajam nozares apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva 2020”. 


Balvas “Pamatakmens” pasniegšanas ceremonijas ideja balstīta visu būvindustriju apvienojošā, nekomerciālā, nozares nevalstisko organizāciju rīkotā pasākumā ar mērķi izcelt CILVĒKU: arhitektu, būvinženieri, būvkonstruktoru, zinātnieku, būvmateriālu ražotāju un citus nozares ļaudis, bez kuru līdzdalības un prasmēm nav iespējama nevienas būves tapšana. Pretendentus balvai var  pieteikt divās kategorijās: „Mūža ieguldījums būvindustrijā” un „Gada inženieris/arhitekts”, kas iekļauj nominācijas "Gada inženieris", "Gada arhitekts", "Gada jaunais arhitekts", "Gada jaunais inženieris", “Gada tehnologs”, “Gada projekta vadītājs”, “Gada būvdarbu vadītājs”, “Gada būvuzraugs” u.c.Augstskolas var izvirzīt izcilākos studentus titulam “Gada students 2020”.


Šis ir īpašs gads. Procesi daudzviet pierima un tika pat apturēti. Taču būvindustrijas  ļaudis, cik vien iespējams turpina strādāt, tāpēc īpaši svarīgi pateikt “Paldies!” atbildīgākajiem, lojālākajiem un profesionālākajiem nozares speciālistiem.“Laiks steidzas. Laiks dāvina un laiks atņem. Labi, ka paspējam laikus pateikt: "Paldies!". Paldies par darbu, paldies par klātbūtni, paldies par atbildību. Paldies par godprātīgu attieksmi un profesionalitāti. Ideālu un perfektu līdz sīkumiem nemēdz būt. Tāpēc ir ļoti svarīgi kā strādājam komandā, kā pamanām svarīgo un kopā īstenojam. Pateiksim paldies nozares profesionāļiem un labākos izvirzīsim apbalvojumam "Būvindustrijas lielā balva 2020”,” saka Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume.


„Būvindustrijas lielā balva 2020” laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 14. oktobrī VEF kultūras pilī.


„Būvindustrijas lielā balva 2020” notiek pateicoties galvenajam partnerim: bauroc,  sadarbības partneriem: Knauf, PERI, PAROC, ThermoWhite, Primekss, CMB,  atbalstītājiem: RERE grupa, SAKRET, Ramirent, VELUX Latvia, kā arī mediju partneriem: Būvinženieris, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, Laiks Mājai.


Informācija: 29468382, lielabalva@gmail.com, www.lielabalva.lv, http://lielabalva.lv/balva/#/nolikums

Kategorijas