Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Foto: Pirmais auto koncerts Alūksnē kopā ar Aiju Andrejevu; publika nespēj "pievaldīt" savas taures

Loreta Jargane

2020. gada 1. jūnijs 00:03

11963

Vasarsvētki Alūksnē, 31. maijā, iesākti uz pozitīvas nots, kopā ar Aiju Andrejevu un auto koncertu.

Šī  bija lieliska kombinācija, jo vējainajā pievakarē visi koncerta baudītāji varēja laiski atgulties savu automašīnu sēdekļos un savos radio viļņos baudīt Aijas uzstāšanos "dzīvajā". Pārpildītais Alūksnes Kultūras centra stāvlaukums tika pieskandināts ar mūziķes skanīgākajiem meldiņiem un koncerta baudītāji neslēpa sajūsmu, ik pa laikam pateicībā piespiežot savu transportlīdzekļu skaņu signālus, tādējādi aplaudējot.

Arī Alūksnes Kultūras centra mārketinga speciālists Gints Skulte atzinīgi vērtēja ieradušos publiku un vēstīja, ka viss noritējis bez aizķeršanās.G. Skulte saka: "Paldies  Aijai Andrejevai un Kasparam Ansonam (ģitāra), un Kasparam Pļavniekam!

Unikāls vakars ar svētku un pozitīvu emociju noskaņu! Skaidrs, ka Aija un Kaspari auto taurēšanu vairs nekad neuztvers tā, kā ierasts  (jo viņi tika, labā ziņā, kārtīgi aptaurēti ) Paldies arī publikai - jūsu taures un gaismas bija nepārspējamas!
Šķiet cilvēkiem pietrūkst kopīgas kultūras baudīšanas (kaut vai šādos neierastos apstākļos) un priecājamies, ka, cerams, izdevās uzlabot noskaņojumu visiem, kas bija šī Alūksnes pirmā auto-koncerta liecinieki!"
Skaists skanējums un jauna pieredze Alūksnei!

Kategorijas