Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Ietaupi laiku un plāno ģimenes budžetu, iepērkoties ar Barbora Express!

 

2020. gada 11. jūnijs 00:00

278

Kopš šī gada pavasara, kad interneta veikals Barbora.lv ir paplašinājis savu darbību visā Latvijas teritorijā, un tostarp arī Alūksnē, iegādāties ikdienai nepieciešamās pārtikas un sadzīves preces ir kļuvis vēl ērtāk. Sakomplektē savu pirkumu grozu, neizejot no mājām, un saņem gatavo pasūtījumu tuvējā Maxima veikalā, kur atrodams viens no 33 Barbora Express pick up punktiem - tas ir tieši tik ātri un vienkārši! Arī alūksniete Ņina kopā ar ģimeni jau vairākkārtīgi izmantojusi Barbora Express sniegtās priekšrocības un dalās savā pieredzē.


“Par Barbora Express uzzinājām, kad aprīlī, apmeklējot vietējo Maxima veikalu, pamanījām Barbora stendu. Kopš tā laika esam lieli šī pakalpojuma piekritēji. Interneta veikalu Barbora.lv patiesībā novērtēju jau sen, redzēdama, kā mani radinieki šo pārtikas produktu pasūtīšanas pakalpojumu izmanto Rīgā, tādēļ ir liels prieks, ka tagad tas pieejams arī Alūksnē. Pirmkārt, iepērkoties interneta veikalā, ir iespējams manāmi ietaupīt laika resursus, un, otrkārt, tas arī palīdz ievērot sociālo distancēšanos valstī noteikto ierobežojumu laikā, kas ir ne mazāk svarīgi. Turklāt man pašai par pārsteigumu mūsu pirkumi ir kļuvuši ekonomiskāki.


Pirmo reizi izmēģināt Barbora Express mūs pamudināja interese, jo vēlējāmies uzzināt, kā šis pakalpojums strādā pie mums, Alūksnē. Uzskatu, ka vienmēr ir jāpamēģina kaut kas jauns, jāiet līdzi laikam un jāmēģina attīstīties - Barbora Express ir viena no šādām iespējām. Es pat teiktu, ka tas ir vienkāršāk, nekā doties uz veikalu un izstāvēt rindu pie kases. Apsēžos pie datora, izvēlos vajadzīgas preces un vēl pirms pirkuma veikšanas pagūstu no groza izņemt ārā lieko, kas palīdz sekot līdzi tēriņiem. Iepirkšanās man aizņem ne vairāk kā 15 minūtes, bet pasūtījuma saņemšana aptuveni 5 minūtes pa ceļam mājās no darba. Es atbraucu uz Maxima veikalu, piezvanu Barbora Express darbiniekiem, un jau pēc pāris minūtēm mani pirkumi ir automašīnā. Ļoti novērtēju, ka visi produkti ir salikti maisiņos un man atliek tos tikai paņemt.


Jaunais pakalpojums pilnībā attaisnoja mūsu cerības, un mēs noteikti izmantosim to arī turpmāk. Manuprāt, Barbora Express ir piemērots ikvienam, kam rūp personīgā drošība un ērtība un kas grib ātrāk veikt ikdienas pirkumus. Šis pakalpojums man dod arī iedvesmu jaunām maltīšu idejām ikdienā, turklāt esmu ievērojusi, ka Barbora Express darbinieki vienmēr rūpējas, lai visi produkti ir svaigi un kvalitatīvi, un tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ es un mani draugi šo pakalpojumu izmantojam vēl un vēl. Kādreiz mēs iepirkāmies gandrīz katru dienu, taču, pateicoties Barbora Express, savus iepirkumus varu saplānot tā, ka veikalu klātienē apmeklēju vairs tikai divas reizes nedēļā, vairāk laika veltot savai ģimenei un dārzam.”Iepērcies gudri Alūksnē un visā Latvijā, apmeklējot interneta veikalu www.barbora.lv.

Kategorijas