Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Iesaisties sava novada deputātu darba revīzijā: Alūksnes novada partijai “Alūksne un novads – mūsu zeme”

"Alūksniešiem.lv"

2020. gada 1. jūlijs 09:19

348


Līdz 10. jūlijam aicinām iesūtīt jautājumus Alūksnes novada partijai “Alūksne un novads – mūsu zeme” (Ainars Melders, Mārtiņš Augstaklnietis).


Tālrunis: 26410083;


e-pasts: liga.viksna@aluksniesiem.lv


rakstot portālā www.aluksniesiem.lv jautājumus komentārā pie raksta;


sociālajos tīklos “Facebook.com” un “Instagram” (mūsu laikraksta un portāla kontos).


 


Paldies katram, kurš līdz 25. jūnijam portāla “Alūksniešiem.lv” un laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” redakcijai iesūtīja jautājumus Apes novada vēlētāju apvienībai “Novadnieki” (Aivars Maltavnieks), un Apes novada apvienībai "Vireši" (Una Reķe) par kurām pirmajām bija plānots veidot rakstu projekta “Alūksnes un Apes novadu pašvaldību deputātu darbības revīzija” ietvaros. Tomēr no redakcijas neatkarīgu iemeslu dēļ šī rakstu sērija pārceļas.

Šajā laikā jautājumus esam jau saņēmuši arī citām Apes novada vēlētāju apvienībām un Alūksnes novada domē pārstāvēto partiju deputātiem. Paldies! Esiet tikpat aktīvi arī turpmāk – jautājumus var iesniegt visus turpmākos mēnešus līdz pat gada beigām.


Alūksnes un Apes novadu laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” projektu – rakstu sēriju “Alūksnes un Apes novadu pašvaldību deputātu darbības revīzija” līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

20200602-1050-maf.jpg

Kategorijas