Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Turpinās pieteikšanās gada balvai zivsaimniecībā “Lielais loms 2020”

"Alūksniešiem.lv"

2020. gada 3. jūlijs 12:39

29

Zemkopības ministrija aicina  pieteikt zivsaimniecības nozares uzņēmumus un to pārstāvjus Zemkopības ministrija (ZM) gada balvai zivsaimniecībā “Lielais loms 2020”. Kā informē ZM pārstāve Rūta Rudzīte, balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Izvirzīt pretendentus konkursam var ne tikai paši zivsaimniecības nozares uzņēmumi, bet arī nevalstiskās organizācijas, zinātniskās iestādes un pašvaldības. Konkursa pretendentu vērtēšana notiks attālināti.


Pretendenti gada balvai “Lielais loms 2020” tiks vērtēti šādās nominācijās: “Gada uzņēmums jūras zvejniecībā”, “Gada uzņēmums jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejniecībā”, “Gada uzņēmums akvakultūrā”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē”, “Jauns un daudzsološs nozarē” un “Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā”. Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultāciju birojos, Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 2020. gada 17. jūlijam. 

Arī šogad tiks pasniegta balva nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, ko piešķir personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt ar zivsaimniecību saistītās nevalstiskās organizācijas, zinātniskās iestādes un pašvaldības. 

Lai pieteiktu pretendentus balvai nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, līdz 2020. gada 17. jūlijam jāiesniedz pieteikums ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 2302. telpā (tālr. 67878705), e-pasta adrese: kaspars.funts@zm.gov.lv. 

Katrā nominācijā pretendentu vērtēšanas komisija noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu “Lielais loms 2020”, ZM diplomu un naudas balvu. Laureātu apbalvošana notiks 2020. gada nogalē. “Lielais loms” notiek sesto reizi.
Iepazīties ar gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2020” nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapām un iesniedzamo informāciju var Gada balvas “Lielais loms” tīmekļvietnē www.lielaisloms.lv. 

Kategorijas