Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Būs salūts un gadumijas balles

Agita Bērziņa

2012. gada 31. decembris 07:07

1039

Arī šogad tiks turpināta tradīcija Alūksnes pilsētas centrā kopīgi sagaidīt Jauno gadu. Iedzīvotāji tiek aicināti pulcēties laukumā pie administratīvās ēkas 31.decembrī brīdi pirms pusnakts.

Pirms salūta laukumā pie administratīvās ēkas apsveikuma vārdus, sagaidot Jauno gadu, teiks Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins, kā arī tiks translētas Valsts prezidenta Andra Bērziņa un Ministru prezidenta Valda Dombrovska svētku runas.

Pēc salūta administratīvās ēkas zālē līksmot varēs turpināt Jaungada nakts ballē ar grupu „Otto”. Piecpadsmit minūtes pēc pusnakts - pulksten 00.15 Alūksnes pilsētas Tautas namā savukārt sāksies „Masku balle” ar dīdžeju parādi. Atpūtas klubā “Ideja” uzreiz pēc salūta sāksies “Gada Disko Balle Nr.1”. Ballēt gadu mijas naktī var arī citviet Alūksnes novadā. Pusstundu pēc pusnakts - 1. janvārī pulksten 0.30 Jaunannas tautas namā visi aicināti uz Jaungada nakts balli kopā ar grupu „Elpojiet dziļi”. Stundu pēc pusnakts – pulksten 01.00 uz Jaungada balli grupas „Ceļā” muzikālajā pavadījumā aicinās Ilzenē centrā „Dailes”, kā arī Pededzes tautas namā, kur notiks Jaungada karnevāls „Jaungada pasaka”.

Apes novadā varēs līksmot Apes tautas namā, kur pulksten 01.00 sāksies Jaungada balle 50.-80. gadu mūzikas ritmo.

Kategorijas