Alūksniešiem labi rezultāti

Diāna Lozko

2012. gada 20. decembris 13:19

984

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē pagājušajā nedēļā jau 12.reizi norisinājās starptautiskais Ziemassvētku džudo turnīrs. Šogad tajā piedalījās jaunie džudo cīkstoņi no 12 valstīm, tostarp 28 komandas bija no ārzemēm. Alūksni šajā turnīrā pārstāvēja džudisti no Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas komandas.

Sacensības organizēja biedrība „Sporta klubs Kurbads” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolu. Šogad sportisti bija sabraukuši no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Turkmenistānas, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Anglijas, Beļģijas un Latvijas.

Kopumā turnīrā piedalījās apmēram 800 sportistu dažādās vecuma grupās. Uz tatami ar saviem pretiniekiem cīnījās dalībnieki, kas dzimuši no 1996. līdz 2006. gadam. Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti ieguva šādas vietas: grupā D(U11) – 24 kg 3.vietu izcīnīja Linards Dans Lizdiks, D(U11) – 30 kg grupā 7.vietu ieguva Aleksandrs Kuzņecovs, 7.vietu D(U11) – 42 kg grupā ieguva Kristaps Krūmiņš, D(U11) 7.vietā ierindojās Jēkabs Zadumins, C(U13) – 35 kg 7.vietu dalīja Aleksandrs Skuja un Nauris Bilinčuks, C(U13) – 55 kg grupā 3.vietu ieguva Iļjas Estamirovs, C(U13) – 60 kg 7.vietā ierindojās Artūrs Rainiks, B(U15) – 42 kg grupā 5.vietu ieguva Norberts Daniels Dovgāns, 7.vietā ierindojās Klāss Stāvausis, B(U15) – 46 kg grupā 7.vietu ieguva Niks Stāvausis un B(U15) + 73 kg grupā 2.vietā ierindojās Dairis Golubevs. Meiteņu grupā F(meit.) - 36 kg 3.vietu ieguva Patrīcija Marķitāne, F(meit.) - 44 kg grupā 3.vietu ieguva Lelde Čerbikova, 2.vietā F(meit.) + 63 kg grupā ierindojās Linda Bēniņa. A(U17) – 66 kg grupā 2.vietu ieguva Rolands Dobelnieks.