Melbārža četriniekam devītā vieta

Agita Bērziņa

2012. gada 25. novembris 09:18

266

Latvijas sportista Oskara Melbārža pilotētā ekipāža ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkasti sestdien ierindojās devītajā vietā Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā bobslejā četrinieku sacensībās, kas risinājās olimpiskajā Vistleras trasē Kanādā.

Pirmajā braucienā Latvijas ekipāža uzrādīja labāko starta laiku, bet finišā sasniedza desmito rezultātu. Viņi par 0,41 sekundi zaudēja pirmajā vietā esošajam krievam Aleksandram Zubkovam. Savukārt otrajā braucienā Latvijas sportisti vēl vairāk uzlaboja savu starta laiku, spējot pakāpties par vienu vietu.

Jāizceļ, ka otrā brauciena gaitu ietekmēja vairāki smagi kritieni trasē.

Uzvaru posmā nodrošināja Zubkovs, kurš pagājušajā sezonā kļuva par Pasaules kausa ieguvēju četrinieku konkurencē. Viņš tādējādi jauno sezonu sācis ar trim pēc kārtas izcīnītām uzvarām četrinieku sacīkstēs, Melbārdi divu braucienu summā apsteidzot par 0,97 sekundēm.