Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Aicina novērtēt sunim draudzīgāko gada veikumu

Agita Bērziņa

2012. gada 28. septembris 12:46

714

Vēl līdz 3.oktobrim interneta vietnē “www.bigmatchshow.lv/konkurss” iespējams nobalsot par konkursa “Sunim draudzīgākais gada veikums” finālistiem. Fināla balsošanai žūrija izvēlējusies trīs kandidātu veikumus, tostarp alūksnietes Maigas Gackas veikumu.

Fināla balsošanai izvirzīti cilvēki, kuri pēdējā gada laikā ir snieguši ieguldījumu kāda suņa vai suņu dzīves apstākļu vai veselības uzlabošanā, kā arī pievērsuši uzmanību un risinājuši klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā.

M.Gacka ir dzīvnieku mājas “Astes un ūsas” brīvprātīgā vecmāmiņa, kura ar savām rokām burtiski izcīnīja suņa Kovboja atveseļošanos pēc locītavu problēmu operācijas. Kā uzsver kandidatūras pieteicēji, “liekot roku uz sirds varam teikt, ka mēs, veterinārārsti un ziedotāji, paveicām darba mazāko daļu, jo Maigas tante izmitināja, cilāja, vadāja, atveseļoja savu Kobīti, kurš sver 50 kilogramu - gluži vai tikpat, cik sparīgā kundzīte pati. Lai arī Maigas mugura nupat liek manīt, ka suns bijis smags, viņa joprojām ceļas un krīt par Kobīti”.

Balsojumam izvirzīts arī Liepājas Dzīvnieku patversmes un Liepājas kinoloģiskās biedrības vadītājas Anželas Dolmatovas veikums un Ventspils dzīvnieku patversmes "Rembo" labais gariņš Rovēna Freindliha.

Konkursa "Sunim draudzīgākais gada veikums" uzvarētājs tiks apbalvots 7.oktobrī sporta centrā "Mežaparks", kur jau ceturto reizi notiks Latvijā lielākā suņu labdarības izstāde "BIG Match Show", lai gūtu ziedojumus Juglas dzīvnieku patversmes "Labās mājas".

Kategorijas