Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Andrea gaida vislabākos saimniekus. Adoptēts

2012. gada 10. septembris 10:09

1168

Kas ir Andrea? Vai esi dzirdējis par Andrea Bočelli – aklu dziedātāju? Lūk, mūsu Andrea ar viņu ir kaut kas kopīgs. Un tā nav dziedāšana... Andrea ir pavisam parasts, bet tajā pašā laikā ļoti neparasts suņuks. Viņa ir jautra, kustīga, lustīga, mīlīga apmēram 3 mēnešus veca suņu meitenīte. Neizmērojami pozitīva.

Kādā jaukā dienā Andrea atrada vienu pašu Gulbenē pie kapiem, paslēpušos no lietus. Nav zināms nekas par viņas līdzšinējo dzīvi, vien lieliskās manieres un mīlīgais raksturs liek domāt, ka saimnieki viņai kādreiz ir bijuši. Andrea lieliski zina, ka tualetes vajadzības jākārto ārpus mājām un ja gadienā citi piemirst atvērt durvis, tad par to atgādina klusi smilkstot. Meitenītei ļooooti patīk bērni, patīk spēlēties. Mīl klusējot ielikt purniņu rokā un gulēt.

Jā, atgriežoties pie tā, kas kopīgs Andrea un Bočelli... Viņi abi ir neredzīgi. Andrea actiņas ir mazākas, kā tam anatomiski pareizi būtu jābūt un tādēļ tās nespēj veikt savas funkcijas. Tev šķiet, ka sunītis cieš? Nē, ieraugot viņu ir pilnīgi skaidrs - tas ir viens no lustīgākajiem un priecīgākajiem suņukiem, kas redzēts. Varbūt tāpēc, ka viņa nemaz nezin, kā tas ir - redzēt. Toties viņa ārkārtīgi labi zin, ko nozīmē dzirdēt un saost. Šīs maņas ir ārkārtīgi labi attīstītas - deguntiņš šņukurē katru centimetru un austiņas kustās pie sīkākā troksnīša.

Andrea šobrīd ir dzīvnieku mājas „Astēm un ūsām" iemītniece. Un tāpat kā citiem viņas bēdu brāļiem un māsām, viņai nepieciešams mājoklis un savs Cilvēks. Tikai šoreiz nevis vienkārši mājās un vienkārši saimnieks, bet vislabākās mājas un vislabākais saimnieks. Ideāli, ja jaunajā mājoklī viņu sagaidītu kāds labdabīgs un draudzīgi noskaņots sugas brālis, kas palīdzētu iejusties, parādot ērtākās suņu taciņas. Vēl 14 dienas viņa gaidīs savu iepriekšējo saimnieku, bet pēc tam būs pieejama adopcijai arī citiem interesentiem

Lai skarbā diagnoze jūs nebiedē, pilnīgi godīgi var teikt - reti kurš, ieraugot mazo suņu meitenīti un redzot viņu darbībā, nojauš, ka viņa neredz. Varbūt vienīgi dažas nodevīgas uzskriešanas ceļā esošiem priekšmetiem, var radīt aizdomas. Tomēr lielākā daļa pēc parotaļāšanās un samīļošanas, uzzinot nepielūdzamo patiesību, ir ļoti pārsteigti - „re, bet mani taču viņa redz!" Jā, tieši tā - viņa redz pa savam - sajūtot smaržu, dzirdot balsi un soļu skaņu. Viņa var visu - pat pa kāpnēm uzkāpt, tikai tas prasa maķenīt vairāk laika, jo katrs pakāpieniņš ir nedaudz jāaposta un jāiepazīst.

Uz adopcijas brīdi Andrea būs veikta apstrāde pret iekšējiem un ārējiem parazītiem, ievadīts mikročips, izsniegta mājdzīvnieka pase un veikta kompleksa vakcinācija atbilstoši vecumam. Gan iepriekšējiem, gan jaunajiem saimniekiem ir jāapzinās, ka Andrea nebūtu ieteicams laist pasaulē mazuļus, jo viņas aklumu izraisa saslimšana, kas ir iedzimta, tāpēc ieteicams veikt kucītes „sterilizāciju".

Vairāk par Andrea biedrības „Astes un ūsas" lapā: www.draugiem.lv

Kategorijas