Riteņbraucējiem veiksmīgas sacensības

Agita Bērziņa

2012. gada 21. augusts 14:07

483

Sestdien Siguldā finišēja kalnu riteņbraukšanas sacensību seriāla “Trek MTB” maratona sestais posms, kas bija arī sezonas pēdējais posms. Starp sacensību dalībniekiem bija vairāki Alūksnes un Apes novadu riteņbraucēji.

Gan pēdējā posma sacensībās, gan kopvērtējumā V50 grupā uzvaras laurus plūca ilzenietis Viesturs Kazainis. V.Kazainim kopvērtējuma uzvaru nodrošina piecu posmu uzvaras. Tikai vienā sacensību posmā riteņbraucējs atkāpās no līdera pozīcijas un ierindojās 2.vietā. Sportists par panākumiem ir priecīgs, taču norāda, ka atslābt nedrīkst, jo jāstartē vēl citās sacensībās.

Pēdējā maratona posmā labus rezultātus uzrādīja arī citi mūsu riteņbraucēji. Alise Kazaine starp jaunietēm ierindojās augstajā 3.vietā, taču kopvērtējumā startējot trijos no pieciem posmiem ieguva 5.vietu. Anita Muižniece S35 grupā ieguva 2.vietu, kopvērtējumā 9.vieta startējot vienā no sešām sacensībām. Rolands Zarītis junioru grupā uzrādīja otru labāko rezultātu, taču iepriekšējo sacensību labie panākumi ļāva riteņbraucējam kopvērtējumā būt līdera pozīcijā. Reinis Markss U23 grupā ieguva 5.vietu - kopvērtējumā 3.vietu, Vilnis Endelis V40 grupā 17.vietu, kopvērtējumā - 14.vietu, bet Oskars Muižnieks vīru konkurencē palika 16.vietā, kas kopvērtējumā startējot vien divās sacensībās ļāva ieņemt 73.vietu. Tautas klasē kungiem Normundam Skopiņam 97.vieta, kopvērtējumā 34.vieta.

Kopvērtējumā Asnātei Korsītei jauniešu grupā 3.vieta, Dāvim Korsītim V12 konkurencē 5.vieta, Reinim Ķesterim V14 grupā 7.vieta, jauniešu grupā 12.vieta Tomasam Voltam, Gintam Rozenbergam vīru konkurencē 20.vieta, bet Gunāram Rozenbergam V50 grupā augstā 5.vieta. V40 grupā 39.vieta Mairim Levanam, tajā pašā vecuma grupā 51. vieta Didzim Žīguram, 57.vieta - Jurim Prižavoitam, bet tautas klasē kungiem Aināram Voltam 54.vieta.