Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Pēc skursteņa mūrēšanas darbu atstāj pusratā

Ilze Bogdanova

2012. gada 18. jūnijs 17:14

2257

Nespējot tikt galā ar SIA "Alūksnes nami" neizdarību paša spēkiem, laikrakstā "Alūksnes Ziņas" pēc palīdzības vērsās alūksnietis Mārtiņš Jakobsons.

Pirms pāris nedēļām mājā, kurā viņš dzīvo, SIA "Alūksnes nami" darbinieki mūrēja skursteni.

 

"Lai nogādātu materiālus uz bēniņiem, viņi izņēma logu. Tādā veidā materiālus varēja ievilkt iekšā. Pirms pāris nedēļām darbi tika pabeigti, bet logu atpakaļ neielika," ar situāciju iepazīstina M.Jakobsons.

 

Tā kā viņa dzīvoklis atrodas tieši zem izņemtā loga, lietus laikā ūdens sūcas cauri, bojājot dzīvokļa griestus un sienas. Lai atgādinātu par nepabeigtajiem darbiem, M.Jakobsons vērsies SIA "Alūksnes namos". Logu solīts ielikt atpakaļ, taču divas nedēļas pagājušas un darbs joprojām nav izdarīts. "Ja viņi labu naudu "plēš" par tiem darbiem, tad lai arī attiecīgi strādā. Citādi, kā tagad sanāks - piestādīs rēķinu par puspabeigtu darbu?" viņš pauž savu neapmierinātību.

 

Sazinoties ar SIA "Alūksnes nami" darbu vadītāju Konstantīnu Rakovu, viņš alūksnieša vēršanos pēc palīdzības laikrakstā nosauc par "bērnudārzu".

 

"Jā, mēs parasti visu salaužam un tā arī atstājam. To jūs gribat noskaidrot? Tie ir darba momenti. Ja jums nav ko rakstīt, tās ir jūsu problēmas," viņš komentē. K.Rakovs noliedz, ka iepriekš būtu zinājis par M.Jakobsona pausto lūgumu ielikt logu atpakaļ, taču sola to izdarīt līdz nedēļas beigām.

 

Tiesa, kā dienu vēlāk ziņo M.Jakobsons, tik ilgi nav bijusi vajadzība gaidīt.

 

"No rīta, braucot uz darbu, ieraudzīju, ka logs ir atpakaļ," viņš priecīgs stāsta. "Pretenziju vairāk nav.

 

Tikai nosmējos - divas nedēļas gaidīju, līdz ieliks logu, bet nekas nenotika. Atlika piezvanīt no avīzes, lai uzreiz atrastos gan tehnika, ar ko atbraukt, gan laiks."

Kategorijas