Piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

Ilze Bogdanova

2012. gada 11. jūnijs 13:50

942

Sestdienas vakarā futbola kluba (FK) “Alūksne” komanda aizvadīja otro mājas spēli Latvijas 2.līgas Austrumlatvijas zonas čempionātā. Tajā viņi tikās ar FK “Kalupe”, kuriem piekāpās ar 1:5.

FK “Alūksne” treneris Igors Krūmiņš atzīst, ka pretinieki bija spēcīgāki un meistarīgāki, tomēr ne tik ļoti, lai gūtu uzvaru ar tādu starpību. “Acīmredzot, tas ir pieredzes trūkums, kas spēlētājiem lika “sašļukt”, tiklīdz pretinieki izvirzījās vadībā,” viņš vērtē.

Spēle iesākās daudzsološi. Pirmos vārtus guva FK “Kalupe”, taču jau trīs minūtes vēlāk alūksnieši atspēlējās, panākot izlīdzinājumu. Pretiniekiem izvirzoties vadībā ar 2:1, FK “Alūksne” notika lūzums. “Pazuda cīņas spars. Savā ziņā pārējos divus vārtus pirmajā puslaikā mēs vienkārši “uzdāvinājām”,” spriež treneris. Pēc pārtraukuma puiši saņēmās. Tas atspoguļojās arī rezultātos. Lai gan pretinieki arī otrajā puslaikā bija spēcīgāki, pārsvaru viņiem izdevās palielināt tikai par vieniem vārtiem. Vienīgos vārtus FK “Alūksne” labā guva Raivis Kazaks.

Jāpiebilst, ka spēle pret FK “Kalupe” bija trešā, ko alūksnieši aizvadījuši čempionātā. I.Krūmiņš norāda, ka joprojām trūkst komandas kodola. “Katrā spēlē kādi 40 procenti ir jauni spēlētāji. Tā kā šī ir pirmā sezona, tad mēs skatāmies, kuram kas padodas labāk. Pagaidām ar sastāvu iet grūti. Pieredzējušie spēlētāji objektīvu iemeslu dēļ vairs netiek uz spēlēm, kas nozīmē, ka principā balstāmies uz jauniešiem,” atklāj treneris.
Nākamā mājas spēle komandai paredzēta šo piektdien, 15.jūnijā, pulksten 19.30 pret “Balvu SC”. I.Krūmiņš aicina šajā laikā visus uz Alūksnes Pilssalas stadionu, lai atbalstītu savējos.

Turnīra tabula

1. FK Kvarcs/ Madona 4 4 0 0 11 : 1 12 2. FK Kalupe 3 3 0 0 15 : 4 9 3. FB Gulbene – 2 3 2 1 0 9 : 4 7 4. Jēkabpils SC/JSS 3 2 0 1 10 : 6 6 5. FK Pļaviņas DM   4 2 0 2 7 : 8 6 6. Preiļu BJSS    3 1 1 1 6 : 6 4 7. SK Latgols(Ludza) 4 1 0 3 3 : 8 3 8. Balvu SC  3 1 0 2 7 : 14 3 9. KS/FK Alūksne  3 0 0 3 3 : 11 0 10. FK Viesīte                3 0 0 3 0 : 6 0