Karro Igaunijā iegūst galveno balvu

Loreta Jargane

2013. gada 26. jūlijs 09:59

240

Pagājušajās brīvdienās Igaunijas pilsētā Tartu aizritēja sezonas ceturtais “Monster Energy” superkausa posms, kurā prestižajā “MX1” klasē uzvarēja latviešu braucējs Matīss Karro.

Matīss bija ātrākais ne tikai kvalifikācijā, bet arī visos trijos braucienos, tādējādi tiekot pie sacensību galvenās balvas - 750 eiro.
M.Karro norāda, ka trase bija diezgan ātra un ar lielām virāžām. Kvalifikācijā viņam padevās labs brauciens, tāpēc izdevās diezgan stabili uzvarēt. Viņš palika nepārspēts visos trīs braucienos. „Kopumā esmu priecīgs par šo nedēļas nogali un par uzrādīto rezultātu. Paldies visiem latviešu atbalstītājiem, kuri bija ieradušies kuplā skaitā! Tagad uz nākamo Pasaules čempionāta posmu Vācijā, kas notiks jau šīs nedēļas nogalē, varu atkal doties ar pozitīvām emocijām,” pauž sportists.
Sacensībās startēja vēl divi mūsu puses motosportisti – Kristers un Jurijs Kovgeri. K.Kovgers jauniešu grupā kopvērtējumā ieguva 25.vietu, bet J.Kovgers senioru grupā ierindojās 18.vietā.