Izcīna sešas medaļas

Ilze Bogdanova

2012. gada 18. aprīlis 15:59

896

Nedēļas nogalē Rēzeknē norisinājās “III Starptautiskais Dinamo Džudo talantu kauss 2012”. Turnīrā piedalījās gandrīz 250 cīkstoņi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas, tajā skaitā arī alūksnieši.

Alūksnes džudo trenere Ligita Belova informē, ka Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas džudo sekciju pārstāvēja 22 cīkstoņi, kas kopumā izcīnīja sešas medaļas – vienu zelta, vienu sudraba un četras bronzas. Vienīgo zelta medaļu izcīnīja Artūrs Raiņiks (U – 13), bet par vienīgo sudraba medaļas laureātu kļuva Kristaps Krūmiņš (U – 11).

Pārējās medaļas izcīnīja Justīne Babre, Patrīcija Marķitāne, Monta Melzoba (U – 13) un Klāvs Klīdzējs. Ārpus labāko trijnieka šoreiz palika Luīze Labozeviča, kas U – 13 vecuma grupā ieguva 4.vietu. Ar iekļūšanu labāko piecniekā sacensības beidzās Aleksandram Kuzņecovam, Elvim Kārkliņam (U – 11), Iļjam Estamirovam un Kristeram Tihomirovam (U – 13). Atzīstamu sniegumu parādīja Roberts Javorskis (U – 11), kā arī U – 13 grupas pārstāvji Aleksandrs Skuja un Ņikita Malovs. Viņiem sacensības beidzās ar iegūto 7.vietu.
L.Belova atgādina, ka līdztekus Latvijas sacensībām par ceļazīmi uz U – 17 vecuma grupas Eiropas čempionātu cīnās Latvijas izlases pirmais numurs – Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas džudo audzēknis Rolands Dobelnieks. Jau šīs nedēļas nogalē viņam paredzētas priekšsacīkstes Čehijā, bet maija pirmajās dienās – Vācijas pilsētā Berlīnē. Pārējie džudisti tikmēr gatavojas nākamajām sacensībām, no kurām tuvākās notiks Saldū (Latvijas Džudo federācijas kausa izcīņa U – 13 un U – 15 vecumu grupās) un Krievijā (Maskavas sadarbības klubu turnīrs).