Rastorgujevs atkal nopelna punktus

diena.lv

2011. gada 4. decembris 18:03

579

Andrejs Rastorgujevs svētdien izcīnīja 33.vietu Pasaules kausa izcīņas pirmā posma iedzīšanas sacensībās biatlonā.

Rastorgujevs trasē devās ar 43.numuru divas minūtes un trīs sekundes aiz sprinta sacensībās uzvarējušā zviedra Karla Johana Bergmana. Mūsu biatlonists četrās šaušanās pieļāva divas kļūdas, divreiz sašaujot visus piecus mērķus, un finišā par trim minūtēm un 34 sekundēm zaudēja francūzim Martēnam Furkadam, kurš šāva bez kļūdām.

Rastorgujevs tādējādi nopelnīja astoņus punktus Pasaules kausa kopvērtējuma ieskaitē.

Otrajā vietā 25,5 sekundes aiz Furkada finišēja norvēģis Ēmils Hegle Svendsens, kurš šaušanā kļūdījās divas reizes, bet trešais ar vienu kļūdu bija čehs Jaroslavs Sokups.

Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevs ar 22 punktiem ieņem 40.vietu, bet līderis ar 163 punktiem ir Furkads.