Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Meklē cietušas kaķenes saimniekus

Agita Auziņa

2011. gada 6. oktobris 11:15

2662

Otrdien veterinārajā klīnikā "Labākie draugi", Alūksnē, nogādāta smagi traumēta apmēram trīs, četrus gadus veca kaķenīte.

Veterinārārste Signe Gorbāne stāsta, ka kaķene ir smagi traumēta – ir izmežģīta lecamā locītava un sašķaidīts viss iegurnis. Iespējams, viņa nokļuvusi zem auto riteņiem. “Kaķene nestaigā, vien velkas uz priekškājām. Mūs pārsteidz, ka par spīti lielajām sāpēm, kaķene jūtas labi un ir ļoti mīlīga. Viņai ir traumētam kaķim neraksturīga uzvedība,” teic veterinārārste. Parasti cietuši kaķi šņāc, ir neapmierināti, nolien stūrīt, savukārt klīnikā nogādātā kaķene ir mīlīga un runājas. Pat pirms barošanas pa priekšu apmīļo devēja roku, trauciņu un tikai tad ļaujas maltītei.

Redzot cik viņa ir mīļa, S.Gorbāne pieļauj, ka kaķene ir bijusi iemīļota savā ģimenē, tāpēc šobrīd pirmkārt tiek meklēti īstie saimnieki. “Radikāli lēmumi līdz saimnieku atrašanai netiks pieņemti. Apmēram pusotru mēnesi skatīsimies, kas notiek ar iegurni, ja iegurnis sāks dzīt tālāk ārstēsim izmežģīto kāju. Iegurni nevar operēt, var tikai gaidīt, kad pats nostabilizēsies, savukārt kāja noteikti būs jāoperē. Palīdzība tiks sniegta neskatoties uz to vai kaķim atradīsies saimnieki,” norāda S.Gorbāne. Kaķenes saimniekus aicina griezties klīnikā “Labākie draugi” Alūksnē, Raiņa bulvārī 6 (tālrunis 26567882).

Kategorijas