Finišē piektais no 350

Ilze Bogdanova

2011. gada 31. augusts 08:13

866

Nedēļas nogalē Otepē (Igaunija) notika pirmspēdējais kalnu divriteņu sacensību “Elion Estonian Cup” posms.

Maratona jeb 63 kilometrus garajā distancē augstāko pozīciju izcīnīja ilzenietis Viesturs Kazainis (M50). Viņš finišēja 2:27:27 stundās, iegūstot 4.vietu grupā un 152.vietu dalībnieku kopvērtējumā. Šajā grupā startēja arī alūksnietis Gunārs Rozenbergs. Viņa laiks – 2:46:25 stundas. Uzrādītais rezultāts ļāva ierindoties savas grupas 18.vietā, bet dalībnieku kopvērtējumā – 381.vietā no gandrīz 900 startējušajiem. Vēl maratona distancē devās Didzis Žīgurs (M40) no Ilzenes, kurš distancē pavadīja 3:10:42 stundas. Savā vecuma grupā D.Žīgurs finišēja 174.vietā, bet dalībnieku kopvērtējumā – 677.vietā. Savukārt pusmaratona jeb 38 kilometru distancē devās alūksnietis Rolands Zarītis (M16). Viņam sacensības beidzās ar iegūto 5.vietu gan grupas, gan 350 pusmaratona dalībnieku kopvērtējumā. Sacensību ātrākajam dalībniekam alūksnietis piekāpās tikai par piecām minūtēm