Karro 10.vietā MX2 klasē (papildināts)

diena.lv

2011. gada 18. jūlijs 08:12

1154

Latvijas "Grand Prix" izcīņā MX2 klasē svētdien desmito vietu divu braucienu summā izcīnīja nesen traumu izārstējušais apenietis Matīss Karro no "Route77 energy MVR-D Honda" komandas.

MX2 klasē starts Matīsam padevās labs, taču pēc pāris līkumiem atkal priekšā Matīsam krita vairāki brucēji, kā rezultātā krita arī Karro un sportists sacensības atsāka no 30. vietas. Ar katru apli Karro brauca aizvien ātrāk, līdz pēc pusdistances Karro jau atradās 20. vietā. Karro turpināja kāpināt tempu, līdz beigās mūsu sportists aizcīnījās līdz 15. vietai.

Otro braucienu MX2 klasē Karro uzsāka krietni veiksmīgāk. Pēc starta Karro bija izvirzījies septītajā vietā, taču turpinājumā Latvijas motobraucējs divas vietas zaudēja, kā rezultātā beigās Matīss ierindojās devītajā vietā, kas ir sportista šīs sezonas labākais rezultāts. Finišā Karro par minūti un 16,269 sekundēm atpalika no Latvijas "Grand Prix" uzvarētāja vācieša Kena Rokcena, kurš uzvarēja abos braucienos.

Pasaules čempionāta desmitajā posmā motokrosā prestižākajā MX1 klasē - Latvijas "Grand Prix" izcīņā -, kas notika motocentrā "Zelta Zirgs" Ķegumā, svētdien 23.vietu divu braucienu summā izcīnīja "Honda Latvia Elksni" vienības braucējs Ivo Šteinbergs.
Pirmajā braucienā Šteinbergs ieņēma 19.vietu, bet otrajā Latvijas sportists finišēja 20.pozīcijā, kas divu braucienu summā viņam ļāva tikt pie trijiem pasaules čempionāta kopvērtējuma ieskaites punktiem.

Tikmēr Lauris Freibergs MX1 klases otrajā braucienā ieņēma 21.vietu, bet Niks Apfelbaums ierindojās 24.pozīcijā.

Divu braucienu summā Freibergs ieņēma 25.vietu, kamēr Apfelbaums tika klasificēts 28.pozīcijā 31 sportista konkurencē.

Pirmajā braucienā Freibergs finišēja 21.vietā, bet Apfelbaums ierindojās 25.pozīcijā.

Freibergam un Apfelbaumam neizdevās tikt pie kopvērtējuma ieskaites punktiem.

Savukārt par Latvijas "Grand Prix" uzvarētāju MX1 klasē kļuva Itālijas sportists Antonio Kairoli, kurš uzvarēja abos braucienos.
MX1 klases kopvērtējumā pēc desmit posmiem Šteinbergs ar desmit punktiem pakāpās uz 30.vietu.