Aluksniesiem.lv ARHĪVS

"STIGA Trophy 2013" jau šajā nedēļas nogalē

Loreta Jargane

2013. gada 31. jūlijs 09:32

25

Jau šajā nedēļas nogalē notiks gada lielākais un krāšņākais pasākums Latvijas 4x4 dzīvē. Latvijas Trofi reidu čempionāta 5.posms un vienlaicīgi NEZ čempionāta 1.posms.

Tas nozīmē, ka pasākums pulcēs ne tikai pašmāju labākos bezceļu braucējus, bet arī sportistus no tuvākajām un tālākajām ārzemēm - Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Polijas un Čehijas, ar kopējo dalībnieku skaitu - vairāk kā 90 ekipāžas, tāpēc dalībnieku rindās redzēsim daudzas izcilas bezceļa leģendas. Paralēli sporta džipu cīņām, kā jau pierasts, savus spēkus dažādās neceļa braukšanas disciplīnās varēs izmēģināt katrs pilnpiedziņas spēkrata īpašnieks, jo paralēli risināsies arī Trofi reidu tūrisma kausa un „Dubļu ērgļa" titula izcīņa, kā arī Stiga Trophy 2013 ietvaros pirmo reizi Latvijā norisināsies smago bezceļa auto sacensības.

Stiga Trophy 2013 sacensības notiks Alūksnes pilsētas svētku ietvaros ar grandiozu parādes braucienu un sacensību atklāšanu Alūksnes pilsētā. Piektdien - 2.augustā sportisti mērosies spēkiem skatītājiem ērti pieejamās pilsētas nomalē ierīkotās bezceļu trasēs - Rūpniecības ielas apkārtnē. Pilsētas posms tiek organizēts ar Alūksnes novada domes atbalstu un piektdien skatītājiem ieeja bezmaksas.Savukārt jau sestdien un svētdien darbība pārcelsies uz Apes novada Trapenes apkārtni atpūtas bāzi „Luksti", arī tur skatītājiem būs iespēja visu dienu vērot aizraujošas cīņas dažādās trasēs, garantējot elpu aizraujošus mirkļus un skatus.Jāatzīmē arī, ka sestdienas vakarā jau pieminētajā atpūtas bāzē „Luksti" notiks īpaša bezceļu aktivitāte sacensību skatītājiem - dubļu skrējiena sacensības. Trofi reidu auto „sagatavotajās" dubļu trasēs vienotā skrējienā ar mērķi būt ātrākajam - dosies vairāk kā simts dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijās.

Protams, paralēli tam - netrūks sacensību gara, ātruma un adrenalīna ekstrēmās bezceļu trasēs, iespēja tikties ar sportistiem, foto un autogrāfi, skaistas meitenes, apbalvošanas ceremonijas, loterijas un uguņošana!Tāpēc tiksimies Alūksnē. Labākās brīvdienas gadā garantētas. Sīkāka informācija par pasākuma norisi pieejama www.stigatrophy.lv.

Kategorijas