Sacenšas ielu basketbolā

Ilze Bogdanova

2011. gada 6. jūlijs 10:50

2638

Ar komandas “Zero Spiel” uzvaru vīru konkurencē beidzies ielu basketbola turnīra “Ghetto Basket” Alūksnes posms, kas pirmdienas vakarā notika Pilssalas stadionā.

Uzvaru izcīnījušajā komandā spēlēja Rihards Feldmanis, Roberts Baltruns, Sandris Vītols un Arnis Lībažs. 2.vietu 1994.gadā un agrāk dzimušo vīriešu grupā ieguva komanda “Akela kļūdījās” (Jānis Strauts, Kristiāns Šmits, Atis Antons, Toms Lange), bet 3.vietu izcīnīja “Ideja” (Kristaps Liberts, Raivis Bērziņš, Kristaps Mediss, Kristaps Marķitāns).

Jaunākajā puišu jeb 1995.gadā un vēlāk dzimušo grupā uzvarēja igauņu komanda “Kalamehe Jutud”, kas finālā pārspēja “Divarpus vīrus” (Mairis Gailums, Ričards Kolāts, Ričards Iļčukovs, Kristaps Bitels). Savukārt 3.vietu izcīnīja komanda “Izdomā nosaukumu”, kurā spēlēja Artūrs Fursenko, Reinis Mednis un Reinis Stahovskis.

Tāpat kā jaunākajā puišu grupā, arī sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca igauniešu komanda “Parksepa Girls”. Viņas atstāja aiz sevis pašmāju basketbola spēlētājas Karīnu Kicu, Žaneti Tomsoni, Kristiānu Oto un Dinu Vītolu (“Gacho”), kā arī Sindiju Iesalnieci, Elīnu Karasevu, Mairu Zilauu un Janu Volcīti (“Steps”), kas attiecīgi ieņēma 2. un 3.vietu.

Sacensības organizēja biedrība “Streetbasket”, kas Alūksni par kāda posma norises vietu izvēlējušies otro gadu pēc kārtas. Pavisam šajā posmā piedalījās 39 komandas, starp kurām plaši pārstāvēti bija arī viesi no Igaunijas. Jāpiebilst, ka šovasar Alūksnē plānots vēl viens ielu basketbola turnīra posms, kas notiks 6.augustā.