Edgars Bertuks triumfē Latvijas čempionātā krosā (papildināts)

Agita Bērziņa

2013. gada 22. aprīlis 17:05

463

Sestdien 20. aprīlī Biķernieku mežā pie Šmerļa upītes notika jau tradicionālais Pavasara kross, kas bija arī Latvijas čempionāts krosā un „SportLat balva" 2013 piektais posms. Latvijas čempionu nosaukumi tika izcīnīti 8 kilometru distancē vīriešiem un 4 kilometru garā distancē sievietēm. Tāpat par tituliem cīnījās juniori un jaunieši. Šogad sacensības kopā pulcēja 311 skrējējus.

Absolūtajā vērtējumā 8 kilometru distancē zelta medaļu un Latvijas čempiona titulu izcīnīja pasaules čempions orientēšanās sporta vidējā distancē Edgars Bertuks, sudrabs - Kristapam Kaimiņam. Bronzas medaļu izcīnīja Dmitrijs Serjogins.

Sievietēm 4 kilometru distancē par Latvijas čempioni kļuva Līna Šulgina, sudrabs šoreiz Diānai Panovskai, bronza - Sintijai Kaufeldei.

18.vietu kopvērtējumā 8 kilometru distancē un 2.vietu V35 grupā ieguva Raimonds Siliņš no Jaunannas.