Riteņbraucējiem noslēdzas pirmais sacensību seriāls

Agita Bērziņa

2013. gada 4. septembris 14:01

184

Noslēdzies Vivus.lv MTB maratons, kurā riteņbraucēji par uzvaru kopvērtējumā sacentās sešos posmos. Gan pēdējā posmā, Baldonē, Riekstukalna apkārtnē, gan iepriekšējos sacensību posmos startēja arī vairāki Alūksnes un Apes novada riteņbraucēji.

Vislabāk no mūsējiem veicās Rolandam Zarītim, kurš junioru grupā startējot visos sešus posmus kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu. Pēdējā Baldones posmā R.Zarītis savā grupā ieņēma 2.vietu, bet 55 kilometru distancē visu grupu kopvērtējumā finišēja 25.vietā. Iepriekš viņš uzvarēja Talsu un Apes posmā, divas reizes ieguva 2.vietu, bet vienreiz palika trešais. Sieviešu 45 konkurencē 2.vieta Anitai Muižniecei, bet augstā 3.vieta Vīri 50 grupā kopvērtējumā Viesturam Kazainim. Alise Kazaine un Tomass Volts jauniešu vecuma grupās izcīnīja 4.vietas.

V14 grupā 6.vieta Dāvim Korsītim, 9.vieta Markam Gorskim. 16.vieta jauniešu konkurencē Kārlim Popam. Vīriešu konkurencē 10.vieta Gintam Rozenbergam, 15.vieta Reinim Marksam, bet 28.vieta Oskaram Muižniekam. Vīri 50 grupā 8.vieta Gunāram Rozenbergam, Vīri 40 grupā – 28.vieta Mairim Levanam, 33.vieta Vilnim Endelim, 54.vieta Didzim Žīguram. Tautas klasē kungiem Aināram Voltam 37.vieta, bet Rolandam Laivam 132.vieta. Tautas klasē dāmām 14.vieta Santai Kazainei.

Sezona mūsu riteņbraucējiem turpināsies ar Igaunijā lielākajām riteņbraukšanas sacensībām “Samsung Estonian Cup”. Pēc tam mūsējiem jāstartē vēl SEB MTB velo maratona sestajā posmā Tukumā, bet sezona noslēgsies ekstrēmi – ar trako braucienu “Haanja 100” un Siguldas kalnu skrējienu.