Pirmā uzvara izbraukumā

Agita Bērziņa

2013. gada 25. septembris 08:06

156

KS/FK “Alūksne” futbolisti izcīnījuši pirmo uzvaru izbraukuma spēlē Austrumlatvijas 2.līgas čempionātā. Mājinieku Viesītes komandu alūksnieši uzvarēja ar rezultātu 1:2.

Komandas treneris Igors Krūmiņš atzīst, ka neskatoties uz jau ierastajām sastāva problēmām izbraukuma spēlēs, izdevās ne vien lieliska spēle, bet pat lauzt tradīciju. “Nebijām uzvarējuši nevienām izbraukuma spēlē, bet šoreiz tas izdevās. Jau pašā spēles sākumā Alūksnes komanda pārņēma iniciatīvu un apdraudēja pretinieku vārtus. Jau pirmā puslaika vidū bijām izvirzījušies vadībā ar rezultātu 2:0. Pirmā puslaika izskaņā vienā no retajiem pretuzbrukumiem, mājiniekiem izdevās vienus vārtus atgūt. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 2:1. Sākoties otrajam puslaikam varēja just, ka mūsējo spēki zūd un spēlētāji jutās nogurums. Pakāpeniski spēles iniciatīvu pārņēma pretinieki. Tuvojoties spēles izskaņai Viesītes spēlētāji uzbruka arvien vairāk un mums atlika aizsargāties ar retiem pretuzbrukumiem. Mums bija izdevības nostabilizēt rezultātu, taču mēs savas izdevības  neizmantojām. Taču neļāvām arī pretiniekiem nokļūt izdevīgās sitiena pozīcijās, lai varētu izlīdzināt rezultātu,” pauž I.Krūmiņš. Abus vārtus komandas labā guva Ingus Straume. Alūksnes komandai čempionāts noslēgsies svētdien ar mājas spēli pret Preiļu komandu. Spēles sākums pulksten 14.00. “Preiļu komanda cīnīsies par iekļūšanu labāko trijniekā, bet mums nekas īpaši mainīties nevar. Pēdējie nepaliksim. Mēģināsim izrādīt Preiļiem cienīgu pretestību un atņemt viņiem svarīgos punktus,” saka I.Krūmiņš.