Karro Pasaules čempionāta sezonu sāk ar 15 punktiem

2011. gada 11. aprīlis 10:53

618

Ar izcīnītiem 15 punktiem un 13. vietu pirmo Pasaules čempionāta posmu motokrosā MX2 klasē Bulgārijā noslēdzis Latvijas labākais šī sporta veida pārstāvis Matīss Karro. Roberts Justs, Augusts Justs un Ivo Šteinbergs pirmajā posmā punktus neizcīnīja, ziņo portāls delfi.lv.

Vislabākais Matīsam Karro padevās pirmais brauciens, kurā viņš ieguva 12. vietu. Pēc tam sekoja 15. vieta otrajā braucienā un summējot kopā latvietim 13. rezultāts. Uzvarot abos braucienos, par Bulgārijas GP uzvarētāju kļuva vācietis Kens Ročens, bet aiz viņa pirmajā posmā Tomijs Sīrls un Džefrijs Hērlings. Šajā klasē no latviešiem startēja arī Roberts Justs, kuram 29. vieta un izstāšanās.Prestižajā MX1 klasē braucienos uzvarēja Stīvens Frosārds un Klemens Desaljē. Zīmīgi, ka pirmajā braucienā, kad triumfēja Frosārds, Desaljē ieguva otro vietu, bet otrajā braucienā, kad uzvaras laurus guva Desaljē, otrais finišēja Frosārds. Līdz ar to viņiem pirmajā posmā dalīts punktus skaits un pirmā vieta, bet rezultātu tablo par uzvarētāju atzīts Desaljē.

Neviens no latviešiem, kas pārstāv MX1 klasi, punktus neieguva. Ivo Šteinbergam 28. un 24. vieta, bet Augusts Justs finišēja 29. un 23. vietā.